Olivia Business Centre logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoHAVRE Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoTorus logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoSpectra Development logoFYI Commercial Consulting logoAgrobex Sp. z o.o. logoArchicom logoUNIMOR Development S.A. logoTétris Poland logoForbo Flooring Systems Polska logoARTSERVIS sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoVantage Development S.A. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoNowy Styl Group logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoCity Space logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoKontor logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoINTER-BUD logoAluprof S.A. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoBusiness House logoPodium Investment logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Branża medyczna docenia Green House

Green House w Warszawie
Green House w Warszawie
Do warszawskiego biurowca Green House ponownie wprowadzi się Midas Pharma. Umowę najmu w obiekcie przedłużyła natomiast firma Quanticate.

Niemiecka firma farmaceutyczna produkująca i dystrybuująca gotowe leki oraz składniki aktywne do środków farmaceutycznych – Midas Pharma – zajmie 125 mkw. powierzchni w biurowcu Green House. Oznacza to, że w czerwcu br. najemca wprowadzi się do budynku po blisko pięcioletniej przerwie.

 

Umowę najmu 245 mkw. powierzchni w obiekcie przedłużył natomiast polski oddział firmy Quanticate. Firma zajmuje się programowaniem, analizami statystycznymi i zarządzaniem danymi klinicznymi. Quanticate jest najemcą Green House od ośmiu lat.

 

Green House to od lat jeden z najpopularniejszych biurowców na Ochocie. Cieszymy się, że renomowane firmy badawcze i farmaceutyczne doceniają jego potencjał, zostając z nami przez lata, a nawet decydując się na powrót po przetestowaniu innych lokalizacji – komentuje Kamila Zębik, Partner Zarządzający Liebrecht & wooD – właściciela i zarządcy budynku.

 

Green House znajduje się między ul. Grójecką a Żwirki i Wigury. Budynek oferuje łącznie 3251 mkw. powierzchni biurowej najmu, a także 75 miejsc parkingowych.


0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz
mantra