Giant

Adgar Park West z przedszkolem

|
Adgar Park West
Przedszkole "Ala ma kota"
Inwestor kompleksu chce tworzyć warunki sprzyjające efektywnej pracy dla osób posiadających małe dzieci. We wrześniu na parterze budynku zostanie otwarte dwujęzyczne przedszkole.

Umowę najmu Grupa Adgar podpisała z siecią dwujęzycznych przedszkoli "Ala ma kota". Sieć ta posiada obecnie 7 placówek w Warszawie i sprawuje opiekę nad dziećmi w wieku od 2 do 6 lat. Otwarcie placówki przewidziane jest na wrzesień 2014 roku. Do tego czasu wynajęta powierzchnia licząca 623 m kw. zostanie przystosowana do funkcji placówki. Będzie ona oferowała 6 przestronnych sal dla dzieci, salę gimnastyczną oraz gabinet terapeutyczny. Przedszkole będzie również dysponowało własną kuchnią oraz ogrodzonym placem zabaw i rekreacji o powierzchni 400 m kw, w sąsiedztwie terenów zielonych. Rodzice będę mogli korzystać z parkingu znajdującego się bezpośrednio przy placówce.

 

To będzie nasze pierwsze przedszkole w budynku biurowym. Wierzymy, że kompleks Adgar Park West, który łączy pod jednym dachem biznes, sport i możliwości spędzania wolnego czasu, to doskonałe miejsce do rozwoju naszej działalności. Do wyboru tej lokalizacji skłoniła nas także bliskość centrum stolicy, otoczenie terenów zielonych oraz duża, wygodna dla dzieci powierzchnia, odpowiadająca naszym potrzebom, którą możemy łatwo dostosować do wymagań stawianych przed placówkami dla najmłodszych – powiedziała Agnieszka Dąbrowska-Jedynak, dyrektor zarządzająca siecią przedszkoli Ala ma kota.

 

Adgar Park West to kolejny kompleks inwestora w Polsce, w którym podpisano umowę najmu z przedszkolem. We wrześniu 2012 roku tego rodzaju placówkę uruchomiono także w biurowcu na Mokotowie. Grupa konsekwentnie tworzy zatem miejsca przyjazne dla pracujących rodziców.

 

Przedszkole Ala ma kota to już druga placówka dla dzieci w naszych biurowcach. Cieszymy się, że po przedszkolu »Pomarańczowa Ciuchcia« w Adgar Plaza na Mokotowie, także w Adgar Park West stworzymy wyjątkowe warunki sprzyjające efektywnej pracy dla osób posiadających małe dzieci. Cicha i spokojna okolica w sąsiedztwie Parku Szczęśliwickiego to idealne miejsce dla maluchów. A dla rodziców pracujących w Adgar Park West lub w pobliżu to doskonałe rozwiązanie, ponieważ mogą zaoszczędzić czas na dojazdach oraz być spokojni, że ich dzieci są tuż obok pod najlepszą opieką – powiedział Eyal Litwin, prezes Adgar w Polsce.

 

Po podpisaniu umowy z przedszkolem "Ala ma kota" kompleks Adgar Park West jest wynajęty w blisko 70 proc. Umowa została podpisana na 10 lat. Przy transakcji sieć przedszkoli „Ala ma kota” korzystała ze wsparcia agencji Vertigo, natomiast Grupie Adgar doradzała firma Colliers International.


0.0
Tagi: Adgar
Napisz pierwszy komentarz