Proton Office

Unilever wynajmuje w Katowicach

Centrum Biurowe TETRIS w Katowicach
Centrum Biurowe TETRIS w Katowicach
Nowym najemcą Centrum Biurowego TETRIS w Katowicach został koncern Unilever.

Unilever od początku maja zajmuje powierzchnie biurowe w katowickim Centrum Biurowym TETRIS, dedykowanym firmom z sektora BPO i IT. Nowy adres koncernu to Al. Roździeńskiego 188c. Firma wynajęła powierzchnie biurowe przeznaczone dla biura handlowego.

 

Centrum Biurowe TETRIS to inwestycja realizowana przez Fortress Invest Sp. z o.o., położona w dynamicznie rozwijającej się części miasta. Chcemy, aby Centrum Biurowe TETRIS było miejscem dedykowanym firmom poszukującym funkcjonalnego biura w Katowicach. Mamy doświadczenie w realizacji projektów biurowych i handlowych jak Porcelanowa 19 i Dąbrowskiego 22 w Katowicach, czy Aleja 22 w Sosnowcu. Doświadczenia te chcemy wykorzystać w naszym najnowszym projekcie, aby stworzyć przestrzeń biurową przyjazną użytkownikom - zaznacza Zbigniew Dreja, Członek Zarządu Fortress Invest Sp. z o.o. w Katowicach.

 

Projekt inwestycyjny Centrum Biurowe TETRIS dysponuje 8000 mkw. powierzchni biurowej typu open space. Obiekt oferuje swoim najemcom 180 miejsc parkingowych oraz parking rowerowy. W bliskiej odległości od budynku znajduje się centrum handlowo-usługowe.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz