Giant

Nowy najemca w GreenWings Offices

GreenWings Offices
GreenWings Offices
Warszawski biurowiec firmy OKRE Development zyskał nowego lokatora. Została nim spółka Air Products.

Nowa siedziba Air Products znajduje się w okolicy warszawskiego lotniska Chopina. Firma wynajęła ok. 380 mkw. powierzchni i wprowadzi się do budynku z początkiem ostatniego kwartału br.

 

Air Products jest dostawcą gazów przemysłowych, działającym na terenie ponad 50 krajów na świecie. Firma zatrudnia ok. 21 000 osób i główną siedzibę ma w Stanach Zjednoczonych. Podczas transakcji najmu spółce doradzała firma DTZ.

 

Biurowiec GreenWings Offices zdobył pozwolenie na użytkowanie w maju 2014 r., a pierwsi najemcy wprowadzą się do obiektu już w czerwcu. Budynek jest certyfikowany w systemie BREEAM i uzyskał ocenę Very Good. Inwestycja znajduje się przy ul. 17 Stycznia 48 i oferuje 10 850 mkw. powierzchni biurowej na siedmiu kondygnacjach, a także nowoczesne przestrzenie centrum konferencyjnego.

 

Nasz Klient wybrał GreenWings przede wszystkim ze względu na ekologiczne rozwiązania zastosowane w budynku, a także dodatkowe udogodnienia dla najemców, takie jak nowoczesne centrum konferencyjne - komentuje Monika Brzoska, Konsultant w zespole Wynajmu Powierzchni Biurowych, DTZ. 


1.0
Napisz pierwszy komentarz