Gdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoPorto Office A Sp. z o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoPodium Investment logoBusiness House logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoTétris Poland logoNowy Styl Group logoCity Space logoArchicom logoVantage Development S.A. logoKontor logoINTER-BUD logoCOTEX Office Centre logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoDEVCO Sp. z.o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoUNIMOR Development S.A. logoHAVRE Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoForbo Flooring Systems Polska logoSpectra Development logoVastint Poland Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoTorus logoAluprof S.A. logoINTERBIURO logoOlivia Business Centre logoARTSERVIS sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Nowy najemca w GreenWings Offices

GreenWings Offices
GreenWings Offices
Warszawski biurowiec firmy OKRE Development zyskał nowego lokatora. Została nim spółka Air Products.

Nowa siedziba Air Products znajduje się w okolicy warszawskiego lotniska Chopina. Firma wynajęła ok. 380 mkw. powierzchni i wprowadzi się do budynku z początkiem ostatniego kwartału br.

 

Air Products jest dostawcą gazów przemysłowych, działającym na terenie ponad 50 krajów na świecie. Firma zatrudnia ok. 21 000 osób i główną siedzibę ma w Stanach Zjednoczonych. Podczas transakcji najmu spółce doradzała firma DTZ.

 

Biurowiec GreenWings Offices zdobył pozwolenie na użytkowanie w maju 2014 r., a pierwsi najemcy wprowadzą się do obiektu już w czerwcu. Budynek jest certyfikowany w systemie BREEAM i uzyskał ocenę Very Good. Inwestycja znajduje się przy ul. 17 Stycznia 48 i oferuje 10 850 mkw. powierzchni biurowej na siedmiu kondygnacjach, a także nowoczesne przestrzenie centrum konferencyjnego.

 

Nasz Klient wybrał GreenWings przede wszystkim ze względu na ekologiczne rozwiązania zastosowane w budynku, a także dodatkowe udogodnienia dla najemców, takie jak nowoczesne centrum konferencyjne - komentuje Monika Brzoska, Konsultant w zespole Wynajmu Powierzchni Biurowych, DTZ. 


0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra