PGE Narodowy

EKO M.P. Polska dołączy do najemców GreenWings Offices

GreenWings Offices
M.P. Polska wynajęła powierzchnię w biurowcu GreenWings Offices
Kolejna firma zdecydowała się na wynajem powierzchni w biurowcu GreenWing Offices. M.P. Polska wprowadzi się do budynku w lutym 2015 r. Urządzi w nim biuro i salon pokazowy.

Firma z sektora wyposażenia i aranżacji wnętrz biurowych dołączy do innych firm, zajmujących biurowiec GreenWings Offices: Goodyear Dunlop Tires Polska, CFE Polska, Fagerhult, City Service Grupa Techniczna, ZZN/City Service, Air Products i Tavola.

 

M.P. Polska działa od 1994 r. i posiada w swym asortymencie meble, ścianki, przegrody i wykładziny skierowane do klientów biznesowych. Firma, we współpracy z architektami, oferuje także kompleksowe rozwiązania z zakresu aranżacji wnętrz biurowych. Budowany przez wiele lat prestiż naszej firmy wiąże się także z tym, w jakich biurowcach i w jakich wnętrzach mamy biura oraz salony ekspozycyjne. Oferując nasze rozwiązania dla firm i korporacji o zasięgu światowym chcemy  je prezentować w takiej architekturze, która swoim stylem i innowacyjnością rozwiązań kreuje trendy rynku. Tego rodzaju standardy spełnia właśnie GreenWings Offices. Biurowiec ten od początku budowy wzbudzał olbrzymie zainteresowanie architektów i ludzi z branży wnętrzarskiej, był przedmiotem wielu publikacji i obserwując to wszystko doszliśmy do wniosku, że jest to optymalne miejsce na nasze nowe biuro i ekspozycję. Mam dużą satysfakcję, iż oprócz tego, że wybór nowego biura M.P. Polska padł na GreenWings Offices także wyposażyliśmy w nasze meble strefę recepcji, hall, kantynę i sale konferencyjne tego biurowca - mówi Jolanta Dąbrowska, dyrektor M.P. Polska.

 

Biurowiec GreenWings Offices uzyskał pozwolenie na użytkowanie w maju br. Budynek uzyskał certyfikat BREEAM z oceną Very Good. Inwestycja znajduje się przy ul. 17 Stycznia 48 i oferuje 10 850 mkw. powierzchni biurowej na siedmiu kondygnacjach, a także nowoczesne przestrzenie centrum konferencyjnego. Chcieliśmy środowisku biznesu oddać do użytku biurowiec nietuzinkowy, awangardowy, także pod względem architektury wnętrz, zatem myślę, iż nie jest dziełem przypadku, że właśnie firma na co dzień pracująca w świecie najlepszego wzornictwa meblarskiego i architektury wnętrz biurowych doceniła nasze wspomniane wysiłki. Jest to dla nas symboliczne, ale jest to zarazem sygnałem dla naszych partnerów, że nawet najbardziej wymagające firmy ‒ firmy, które same z przyczyn zawodowych najlepiej wiedzą, jak ma wyglądać najnowocześniejszy biurowiec ‒ będą usatysfakcjonowane tym, co oferuje dla najemców GreenWings Offices – komentuje Ronnie Richardson, prezes OKRE Development.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz