Proton Office

EKO Krakowski kompleks ściąga najemców

Enterprise Park w Krakowie
Enterprise Park w Krakowie
Na dwa miesiące przed otwarciem wynajęte jest już 95 proc. powierzchni dostępnej w drugim etapie kompleksu Enterprise Park w Krakowie.

Deweloper kompleksu biurowego Enterprise Park w Krakowie, Avestus Real Estate, wynajął kolejne 5600 mkw. powierzchni w budynku C, stanowiącym drugi etap inwestycji. Dzięki tej transakcji, podpisanej z międzynarodową korporacją z sektora zaawansowanych technologii, ta faza projektu wynajęta jest już w 95 proc. Oddanie budynku do użytku planowane jest za dwa miesiące.

 

Cieszy nas ogromnie, że Enterprise Park tętni życiem. Jesteśmy dumni z zaufania okazywanemu nam i naszemu projektowi. Dowodzi to najwyższej jakości naszego parku biurowego, który jest w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów - skomentował Mariusz Frąckiewicz, Dyrektor krajowy Avestus Real Estate.

 

Najemcami Enterprise Park są firmy takie jak Cisco Systems, Delphi Poland, C2HM HILL i Grupa Gastromall. Jesteśmy zadowoleni z faktu, że nasz krakowski projekt spotkał się z tak dobrym przyjęciem ze strony najemców - powiedział Roger Dunlop, Dyrektor Zarządzający Avestus Real Estate na region Europy Środkowej i Wschodniej.

 

Enterprise Park znajduje się przy Al. Powstańców Wielkopolskich, w krakowskiej dzielnicy Podgórze. Budynki A i B, składające się na pierwszy etap inwestycji, oferują ponad 15 000 mkw. powierzchni i zostały oddane do użytku w październiku 2012 r.

 

Budynek C zawiera łącznie 14 000 mkw. powierzchni biurowej na czterech kondygnacjach. Obiekt ma zostać oddany do dyspozycji najemców na przełomie sierpnia i września br. i zaprojektowany został w sposób, który ma spełniać wymagania firm z sektora BPO/SSC/IT i R&D. W obiekcie znajdzie się m.in. druga na terenie kompleksu restauracja sieci OLIMP.

 

Biurowce są certyfikowane w systemie BREEAM na poziomie Very Good. Docelowo kompleks zaoferuje ok. 28 000 mkw. biur.


0.0
Napisz pierwszy komentarz