Giant

EKO SPEKTRUM Tower podpisał umowę z Polmedem

Lobby w Spektrum Tower - wizualizacja
122-metrowy budynek zlokalizowany jest przy ul. Towarowej 18
Polmed S.A. w I kwartale 2015 r. otworzy klinikę na parterze warszawskiego biurowca SPEKTRUM Tower. Firma wynajęła 400 mkw. Klinika będzie posiadała oddzielne wejście.

Centrum Medyczne Polmed jest kolejnym po klubie fitness CityFit lokalem usługowym, który przyczyni się do przyciągnięcia kolejnych potencjalnych najemców SPEKTRUM Tower, szeroką ofertą usług na najwyższym poziomie. W kontekście strategii tworzenia przyjaznego miejsca pracy, promującego zdrowy tryb życia, Polmed znakomicie wzbogaca naszą ofertę – mówi Katarzyna Woźna, Dyrektor ds. leasingu, WX Management Services sp. z o.o. Jesteśmy przekonani, że na wysokiej jakości usługach medycznych skorzystają zarówno najemcy budynku, jak i mieszkańcy Warszawy. Budynek jest dobrze skomunikowany z resztą miasta – w jego okolicy wkrótce zostanie otwarta nowa stacja metra, jest też przystanek tramwajowy oraz wielopoziomowy parking, a niebawem także stacja rowerowa Veturilo – dodaje Katarzyna Woźna.

 

Polmed S.A. od 1999 r. oferuje opiekę medyczną osobom prywatnym, firmom i instytucjom na terenie całej Polski. Centrum Medyczne w budynku Spektrum Tower, podobnie jak pozostałe placówki Polmed, zostanie wyposażone w certyfikowany i nowoczesny sprzęt medyczny, a jego zespół medyczny będzie składał się z lekarzy specjalistów i personelu pomocniczego, świadczących pomoc medyczną w szerokim zakresie. Przywiązujemy ogromną wagę do standardu oraz jakości naszych placówek medycznych. Wynajęcie lokalu w jednym z najnowocześniejszych i prestiżowych warszawskich biurowców umożliwi dostarczenie pacjentom kliniki usług medycznych na najwyższym poziomie. Spektrum Tower z nawiązką spełnia wszystkie nasze wymagania w tym zakresiemówi Radosław Szubert z Polmed S.A.

 

SPEKTRUM Tower jest 122-metrowym budynkiem zlokalizowanym przy ul. Towarowej 18 z ponad 28 000 mkw. powierzchni biurowej do wynajęcia, rozmieszczonej na 28 piętrach. Obiekt oferuje biura od 80 metrów wzwyż, natomiast niższe piętra budynku przeznaczono na rozmaite usługi, m.in. restauracje, kawiarnie oraz strefę fitness. Na podziemnych kondygnacjach znajduje się 314 miejsc parkingowych. Pracownicy biur mogą korzystać także z zielonych tarasów znajdujących się na 4, 5, 10, 25 oraz 28 piętrze. Biurowiec jest w trakcie certyfikacji BREEAM.


2.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz