Proton Office

Sodexo w budynku Intela

Restauracja Sodexo w budynku Intel Technology Poland w Gdańsku
Restauracja Sodexo w budynku Intel Technology Poland w Gdańsku
Sodexo On-site Services uruchomiło restaurację w kompleksie ALLCON@park w całości wynajmowanym przez firmę Intel Technology Poland w Gdańsku.

Restauracja Be... by Sodexo zajmuje 350 mkw. i obsługuje ponad 1500 pracowników zatrudnionych przez Intel Technology Poland - producenta układów scalonych oraz mikroprocesorów.

 

Uruchomienie restauracji poprzedzały prace adaptacyjne i remontowe, a także konsultacje dotyczące funkcjonalności poszczególnych pomieszczeń. Modernizacja objęła całkowitą przebudowę linii wydawczej, reorganizację i zmianę aranżacji oraz wymianę wyposażenia zaplecza kuchennego. Podczas remontu Sodexo uruchomiło ofertę cateringową, skierowaną do pracowników budynku, dzięki której świeże posiłki były dostarczane do biurek za pomocą mobilnego wózka gastronomicznego.

 

Restauracja będzie serwowała rozmaite dania, zarówno mięsne, jak i wegetariańskie. W jej menu znajdą się potrawy przygotowywane bez dodatku tłuszczu i pozbawione glutenu, dania kuchni polskiej i międzynarodowej, uwzględniające sezonowość produktów i kalendarz obchodzonych świąt, a także posiłki na życzenie, przygotowywane przez kucharzy w systemie show-cooking. Potrawy będą przygotowywane codziennie na miejscu i komponowane zgodnie z normą ISO 22000, gwarantującą jakość i bezpieczeństwo używanych środków spożywczych.

 

Sodexo Polska On-site Services zarządza prawie 80 restauracjami i prowadzi techniczną obsługę nieruchomości w ponad 400 obiektach w Polsce. Firma należy do Grupy Sodexo, świadczącej usługi podnoszące jakość życia. Firma została założona w 1966 r. przez Pierre’a Bellon’a, dziś funkcjonuje w 80 krajach, zarządzając nieruchomościami i oferując usługi motywacyjne.

 

Intel Technology Poland jest jedynym najemcą kompleksu ALLCON@park, należącego do spółki Allcon Investment.


3.0
Dodaj nowy komentarz
Komentarze 1
iwona :
czarno ,buro i ponuro są dni że jedzenie da się zjeść smaczne a i takie bywają że do żołądka nie trafiają,wolałam starą kuchnię można było zjeść coś lepszego.wielkie bum zrobili czarną scenę aby dać mniejsze porcje na jedzenie
9 listopada 2014 22:58