Kinnarps 01.06-30.06

Provident zajął dwa piętra w Eurocentrum Alfa

Eurocentrum Alfa
Eurocentrum Alfa
22 września firma Provident zakończyła przeprowadzkę swojego Contact Center. W biurowcu przy Al. Jerozolimskich w Warszawie zajęła dwa piętra, łącznie 2097 mkw.

W otwartym już Contact Center pracę znalazło 450 osób. Biuro zostało zaprojektowane tak, aby zapewnić maksymalny komfort pracy. Wykorzystano m.in. materiały o podwyższonych parametrach akustycznych, co pozwoliło wyciszyć powierzchnie otwarte. Układ piętra pozwolił również na bardzo efektywne rozmieszczenie poszczególnych zespołów – komentuje Radosław Wierzchowski, Dyrektor Departamentu Zarządzania Majątkiem w firmie Provident.

 

W porównaniu z wcześniejszą siedzibą Contact Center, zwiększono liczbę pomieszczeń przeznaczonych do spotkań - wśród nich znalazły się m.in. pokoje dedykowane wideokonferencjom, a także dwie duże sale, które mogą tworzyć jedną dużą przestrzeń. Pomieszczenia te pracownicy mogą rezerwować przez program Outlook dostępny na dotykowych monitorach zamontowanych przy każdej sali. Ponadto na każdym piętrze znajdują się cztery w pełni wyposażone kuchnie, a także pomieszczenie do relaksu.

 

Eurocentrum Alfa na 21 kondygnacjach oferuje 14 741 mkw. powierzchni biurowej klasy A. Budynek posiada 6 szybkobieżnych wind, parking podziemny liczący 241 miejsc postojowych, infrastrukturę dla rowerzystów, hol recepcyjny oraz całodobową ochronę.

 

Provident Polska S.A stanowi część grupy finansowej International Personal Finance, notowanej na Londyńskiej Giełdzie Papierów Wartościowych, a także – w ramach notowań równoległych – na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Obecnie spółka świadczy usługi w 8 krajach: Polsce, w Czechach, na Słowacji, na Węgrzech, w Meksyku, Rumunii, na Litwie i w Bułgarii.

 

W Polsce Provident działa od 1997 roku, specjalizując się w udzielaniu szybkich pożyczek. Firma oferuje również finansowania mikroprzedsiębiorcom. Provident jest członkiem Pracodawców RP i Polskiej Konferencji Pracodawców Prywatnych „Lewiatan”, członkiem Brytyjsko-Polskiej Izby Handlowej, partnerem strategicznym Forum Odpowiedzialnego Biznesu oraz członkiem Centrum Wolontariatu.


0.0
Napisz pierwszy komentarz