Gdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoKontor logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoOlivia Business Centre logoDEVCO Sp. z.o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoSpectra Development logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoArchicom logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoINTER-BUD logoPodium Investment logoUNIMOR Development S.A. logoNowy Styl Group logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoINTERBIURO logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoBusiness House logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoARTSERVIS sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoVantage Development S.A. logoTorus logoPorto Office A Sp. z o.o. logoForbo Flooring Systems Polska logoTétris Poland logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoCity Space logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

EKO CBRE w trójmiejskim Neptunie

Centrum Biurowe Neptun w Gdańsku
CBRE przeniosło swoją siedzibę do Centrum Biurowego Neptun
Międzynarodowa firma doradcza na rynku nieruchomości przeniosła swoją siedzibę do Centrum Biurowego Neptun.

Zmiana biura jest jednym z elementów strategii firmy, która prognozując rozwój rynku nieruchomości komercyjnych w Trójmieście, próbuje wzmocnić swoją pozycję i rozszerza zakres usług o doradztwo budowlane (w tym m.in. zarządzanie projektami oraz kosztami aranżacji i wyposażenia powierzchni biurowych, magazynowych i handlowych).

 

Po zmianie lokalizacji trójmiejskiej siedziby CBRE, nasi klienci zyskali nie tylko większy komfort ze względu na nowoczesną przestrzeń biurową, którą oferuje CB Neptun. Dążąc do obsługi klientów na najwyższym poziomie, zwiększamy w Trójmieście liczbę specjalistów oraz wprowadzamy nowe linie biznesowe. Pozycja lidera zobowiązuje, dlatego jako jedyni w regionie zapewniamy Klientom kompleksową usługę – od analizy rynku, wyszukania optymalnego biura, negocjacji warunków najmu i zapisów umów do zapewnienia wsparcia dedykowanego inżyniera w kwestiach technicznych - komentuje Mariusz Wiśniewski, zastępca dyrektora działu powierzchni biurowych w CBRE, szef trójmiejskiego biura.

 

CBRE jest firmą doradczą w sektorze nieruchomości komercyjnych w regionie Trójmiasta. Spółka posiada w swoim portfolio obsługę wielu transakcji na rynku powierzchni biurowych. Doradzała m.in. bankowi BPH w konsolidacji najmu biur w regionie Trójmiasta, czego efektem było przeniesienie blisko 3 000 pracowników banku z pięciu oddzielnych lokalizacji do obiektu biurowego Euro Office Park, a także firmie Sii, specjalizującej się w outsourcingu IT i inżynierii przemysłowej, w wynajmie 3 400 mkw. powierzchni biurowej w Olivia Point & Tower.

 

W ciągu ostatnich 4 lat CBRE stało się wiodącą firmą doradczą na trójmiejskim rynku nieruchomości biurowych. Co druga znacząca transakcja w tym segmencie jest obecnie realizowana przez naszą firmę. Ze względu na naszą rosnącą pozycję na trójmiejskim rynku doradztwa nieruchomościowego, jak również całościowy wzrost działalności CBRE w Polsce, chcemy szerzej inwestować w naszą obecność w Trójmieście. W tym roku nasz gdański zespół został uzupełniony o kolejne usługi zarządzania projektami w celu wzmocnienia zakresu działania naszego trójmiejskiego biura. W przyszłości planujemy także uruchomienie nowych linii biznesowych, aby móc jeszcze bardziej wspierać naszych klientów. Jednym ze strategicznych celów CBRE jest rozwijanie regionalnej sieci biur w Polsce wzorem naszej działalności w Trójmieście - mówi Colin Waddell, dyrektor zarządzający CBRE w Polsce.

 

Centrum Biurowe Neptun (CBN) to 18-piętrowy wieżowiec oferujący 16 000 mkw. powierzchni biurowej klasy A oraz handlowo-usługowej, a także 160 miejsc postojowych na trzech kondygnacjach podziemnych. Budynek znajduje się przy al. Grunwaldzkiej 103A i jest najwyższym budynkiem w Gdańsku. Oddany do użytkowania w styczniu 2014 roku, został odznaczony certyfikatem BREEAM z oceną Very Good. Właścicielem Neptuna jest Hines – prywatna firma, która specjalizuje się w prowadzeniu nieruchomości, organizacji procesu deweloperskiego i zarządzaniu nieruchomościami. Projekt architektoniczny biurowca przygotowała pracownia AHR Architects.

 


0.0
Dodaj nowy komentarz
Komentarze 1
Wojtek :
Brawa dla CBRE! Powodzenia w nowej lokalizacji!
26 września 2014 22:13
mantra