Proton Office

JCommerce w nowym biurze na terenie Poznania

Obiekt przy ul. Rataje 164 w Poznaniu
Obiekt przy ul. Rataje 164 w Poznaniu
Firma JCommerce wynajęła 108,44 mkw. powierzchni biurowej w obiekcie przy ul. Rataje 164 w Poznaniu. Biurowiec należy do spółki MP Corp 3.

JCommerce zajmuje się programowaniem, projektowaniem i wdrażaniem rozwiązań informatycznych. Swoją nową siedzibę spółka postanowiła otworzyć w stolicy Wielkopolski, której rynek uważany jest za jeden z najlepiej rokujących w dziedzinie IT. Nowi pracownicy zajmą powierzchnie biurowe w obiekcie przy ul. Rataje 164.

 

Firma zatrudni kilkudziesięciu specjalistów z obszaru technologii informatycznych. Do pracy w poznańskiej lokalizacji JCommerce poszukujemy w szczególności programistów Java, PHP, .NET, FrontEnd i Business Intelligence. Chcemy, by zatrudniona u nas kadra systematycznie zwiększała się z każdym kolejnym kwartałem – obecnie szacujemy, że w realizację planowanych projektów będziemy chcieli zaangażować kilkadziesiąt osób – mówi Maciej Rusinek, business unit manager nowego oddziału JCommerce.

 

W ciągu kilku miesięcy firma planuje podjąć współpracę z poznańskimi uczelniami wyższymi, w tym z Uniwersytetem Adama Mickiewicza i Wydziałem Informatyki Politechniki Poznańskiej, oferując specjalny program staży i praktyk, pozwalający zdobyć studentom praktyczne doświadczenie pod opieką osobistego mentora. Jak podaje Paulina Jaros, specjalistka HR w firmie JCommerce, aż 90 proc. wszystkich staży może zakończyć się zatrudnieniem.

 

Sześciokondygnacyjny obiekt znajdujący się przy ul. Rataje 164 w Poznaniu oferuje ponad 2000 mkw. powierzchni biurowej. W podziemiach budynku znajduje się garaż na 14 miejsc postojowych, z kolei na zewnątrz dostępny jest parking na ok. 100 samochodów.


5.0
Napisz pierwszy komentarz