Giant

Te firmy wybrały Kolmet!

Kolmet
Kolmet
Kolejne przedsiębiorstwa podpisały umowy najmu w budynku biurowo-magazynowym Kolmet na warszawskiej Woli.

Spółka Colliers International, która reprezentuje właściciela obiektu, Mosaic Property LLP, pozyskała trzy firmy: J.S. Hamilton Poland S.A., Techem oraz Falck Medycyna. Pierwsza z nich, świadcząca usługi w zakresie badań laboratoryjnych, wprowadziła się do obiektu w lipcu br. i zajęła 154 mkw. powierzchni biurowej. Techem, dostawca rozwiązań do zarządzania energią dla branży nieruchomości, wynajął 475 mkw. powierzchni biurowej i 403 mkw. powierzchni magazynowej, natomiast Falck Medycyna, specjalizująca się w usługach ratownictwa medycznego i opieki medycznej dla sektora małych i średnich przedsiębiorstw, wprowadzi się do obiektu w styczniu 2015 roku, zajmując 780 mkw. powierzchni biurowej i 145 mkw. powierzchni magazynowej.

 

­­­Mamy przyjemność powitać firmy J.S. Hamilton Poland S.A., Techem i Falck, które znalazły się w gronie nowych najemców budynku Kolmet. Jest to potwierdzeniem niesłabnącej atrakcyjności budynku, będącego unikalną kombinacją powierzchni biurowej i magazynowej. Dzielnica Wola staje się ważnym miejscem na warszawskim rynku powierzchni biurowych i magazynowych – komentuje Chris Naylor, Partner w Mosaic Property LLP.

 

Kompleks biurowo-magazynowy Kolmet zlokalizowany jest przy ul. Jana Olbrachta 94 w sąsiedztwie Centrum Handlowego Wola Park. Obiekt posiada 12 000 mkw. powierzchni biurowej oraz 7700 mkw. powierzchni magazynowej. Część biurowa zajmuje sześć kondygnacji. Najemcy i ich goście mają do dyspozycji parking dla 360 pojazdów.


1.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz