Giant

Ruch na Francuskiej

Ruch SA wynajęła od GTC 2 434 m kw powierzchni w Centrum Biurowym Francuska w Katowicach.

 

Polski dystrybutor prasy, firma Ruch SA (Ruch), wynajęła od Globe Trade Centre SA (GTC) 2 434 m kw powierzchni w Centrum Biurowym Francuska w Katowicach. W sierpniu otworzy tam centrum usług księgowych. Ruch to pierwszy tak duży najemca, inni ograniczają się do wynajęcia kilkuset metrów powierzchni. Wśród firm, które posiadają biura w Centrum Biurowym Francuska są m.in. Bank Millennium, Nordea Bank, Philips Lighting oraz Berlitz.
 
Jacek Wachowicz, Członek Zarządu GTC mówi: Podpisana przez nas umowa jest niewątpliwie jedną z najważniejszych transakcji tego roku na lokalnym rynku. Jesteśmy bardzo dumni z faktu, że jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek w Polsce wybrała nasz budynek. Ruch to bardzo wymagający najemca, a jego wybór potwierdza najwyższy standard projektów GTC.
 
Zbudowane przez Globe Trade Centre SA (GTC) Centrum Biurowe Francuska mieści się w centrum Katowic, przy ul. Francuskiej. Wnętrza budynku zostały tak zaprojektowane, aby dać najemcom możliwość elastycznej aranżacji i efektywnego zagospodarowania powierzchni np. pod działalność typu back-office, badawczą czy laboratoryjną. Kompleks stwarza możliwość rozwoju w ramach jednego parku biurowego, co w Katowicach jest nadal rzadko spotykanym rozwiązaniem.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz