Archicom logoAluprof S.A. logoForbo Flooring Systems Polska logoHAVRE Sp. z o.o. logoSpectra Development logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoNowy Styl Group logoAgrobex Sp. z o.o. logoCity Space logoPodium Investment logoOlivia Business Centre logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoINTERBIURO logoFYI Commercial Consulting logoTétris Poland logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoTorus logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoVantage Development S.A. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoBusiness House logoPorto Office A Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoKontor logoARTSERVIS sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoINTER-BUD logoUNIMOR Development S.A. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Rockwell w Centrum Biurowym Francuska

Zdjęcie przedstawia CB Francuska
Zdjęcie przedstawia CB Francuska
Firma Rockwell Automation wynajęła ponad 2000 m kw. powierzchni w katowickim Centrum Biurowym Francuska. Na dzień dzisiejszy obiekt biurowy wynajęty jest w 65 proc.

Rockwell Automation jest firmą zajmującą się produkcją systemów automatyki przemysłowej i wymiany informacji. Katowicki oddział firmy funkcjonuje od 2007 r. W Centrum Biurowym Francuska Rockwell wynajęła 2100 m kw. Do budynku wprowadzi się w październiku br.

Obiekt biurowy mieści się przy ulicy Francuskiej w Katowicach. Inwestycja posiada certyfikat EU GreenBuilding, który wydawany jest budynkom energooszczędnym. Po transakcji zawartej między inwestorem - firmą GTC oraz Rockwell Automation obiekt skomercjalizowany jest w 65 proc.


0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra