HAVRE Sp. z o.o. logoTétris Poland logoOlivia Business Centre logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoSpectra Development logoAluprof S.A. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoPodium Investment logoAgrobex Sp. z o.o. logoINTER-BUD logoForbo Flooring Systems Polska logoDEVCO Sp. z.o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoNowy Styl Group logoBusiness House logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoCity Space logoKontor logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoVantage Development S.A. logoTorus logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoArchicom logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Fundusz EPISO 3 właścicielem Enterprise Park w Krakowie

Enterprise Park w Krakowie
Enterprise Park w Krakowie
Podmiot zarządzany przez Tristan Capital Partners nabył park biurowy w Krakowie.

Fundusz European Property Investors Special Opportunities 3 LP (EPISO 3) i firma Avestus Real Estate zawarły umowę dotyczącą zakupu obiektu biurowego Enterprise Park w Krakowie. Pomiędzy organizacjami pośredniczyła Grupa Rynków Kapitałowych należąca do firmy Cushman & Wakefield.

 

Enterprise Park to park biurowy klasy A o planowanej powierzchni najmu brutto (GLA) ponad 50 000 mkw. Składa się on z trzech budynkach o metrażu 29 462 mkw., w których wieloletnie umowy najmu posiadają firmy Cisco i Delphi. Obecnie budowany jest kolejny obiekt o powierzchni 5867 mkw., który został już w całości wynajęty.

 

To jedna z największych w tym roku transakcji na rynku nieruchomości biurowych w Polsce. Świadczy o silnym wzroście aktywności inwestorów instytucjonalnych w miastach regionalnych. Duży popyt na rynku najmu i rosnąca płynność sprawiają, że miasta takie jak Kraków stają się bardzo atrakcyjnym celem dla inwestorów – powiedział James Chapman, partner i dyrektor Grupy Rynków Kapitałowych w Europie Środkowej w firmie Cushman & Wakefield.

 


0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz
mantra