Giant

EKO Sprzedawca iPhone'ów najemcą Placu Unii

Plac Unii w Warszawie
Plac Unii w Warszawie
Firma Sad - sprzedawca produktów marki Apple będzie nowym najemcą biurowca w kompleksie Plac Unii.

Siedziba firmy Sad będzie znajdowała się na 4. piętrze budynku A Placu Unii. Przeprowadzka do nowego biura ma nastąpić jeszcze w tym roku. Firma jest jednym z największych sprzedawców produktów Apple w kanale premium na polskim rynku. Podmiot posiada sieć 23 sklepów iSpot Apple Premium Reseller, zlokalizowanych w największych miastach w kraju. Jeden z nich ulokowany jest w centrum handlowym Plac Unii City Shopping.

 

Wielofunkcyjność Placu Unii, jakość powierzchni biurowej oraz dogodna lokalizacja – to główne powody naszej decyzji o przeprowadzce. Jesteśmy pewni, że nasze zespoły docenią najwyższej klasy środowisko pracy w Placu Unii – powiedział Tomasz Nawrocki, dyrektor zarządzający Sad sp. z o.o.

 

Plac Unii jest kompleksem biurowo-handlowym, zlokalizowanym w Warszawie, na granicy Śródmieścia i Mokotowa. Inwestycja składa się z trzech części, oferujących 56 800 mkw. przestrzeni pod wynajem, z czego 41 300 mkw. stanowią biura w standardzie A +, natomiast 15 500 mkw. zajmuje trzypoziomowa galeria handlowa. W 2012 roku oba obiekty zdobyły certyfikat ekologiczny BREEAM z oceną bardzo dobrą.

 

Właścicielem obiektu Plac Unii jest Invesco Real Estate (IRE), a za wynajem biur w biurowcu odpowiada Liebrecht & wooD. Wśród najemców Placu Unii znajdują się: podmioty z Grupy ING, Dalkia Polska, Work Service, HRS, Polski Związek Firm Deweloperskich, A+E Networks Poland, Sociomantic Labs, Green House Development, Futureal Management Poland oraz Grupa Liebrecht & wooD.

 


0.0
Tagi: Plac Unii
Napisz pierwszy komentarz