Proton Office

EKO Nowy najemca w Warsaw Spire

Warsaw Spire
Warsaw Spire
Centrum Unijnych Projektów Transportowych (CUPT) wynajęło ponad 6000 mkw. powierzchni biurowej w inwestycji realizowanej przez Ghelamco.

Centrum Unijnych Projektów Transportowych jest kolejną instytucją, po agencji Frontex, która zdecydowała się na wynajęcie biura w powstającym w stolicy projekcie Warsaw Spire. Organizacja będzie zajmować cztery z piętnastu kondygnacji budynku C, czyli 6200 mkw. Najemca wprowadzi się do nowej siedziby w listopadzie 2015 roku, a podpisana umowa będzie obowiązywać przez 8 lat.

 

Cieszymy się, że taka instytucja jak CUPT obdarzyła naszą firmę zaufaniem, a nasz projekt z sukcesem przeszedł przez procedurę wnikliwej selekcji ofert, przedkładanych najemcy w trakcie procesu poszukiwań. Posiadanie w swoim obiekcie instytucjonalnego najemcy jest niepodważalnym świadectwem wartości naszego projektu. CUPT w szczególności docenił optymalizację kosztów eksploatacji budynku oraz efektywność powierzchni najmu w budynku C – powiedział Jarosław Zagórski, Dyrektor Handlowy i Rozwoju, Członek Zarządu Ghelamco Poland.

 

W procesie najmu negocjacje prowadziła firma Nuvalu Polska. Jako wyłączny doradca w procesie najmu powierzchni biurowej dla CUPT, Nuvalu dostrzega bardzo duży potencjał lokalizacji Warsaw Spire, w odniesieniu do najemców instytucjonalnych. Kumulacja środków transportu publicznego wokół Ronda Daszyńskiego jest udogodnieniem dla beneficjentów CUPT, jak i pracowników tej jednostki – komentuje Marcin Wasilewski, Członek Zarządu Nuvalu Polska.

 

Centrum Unijnych Projektów Transportowych specjalizuje się w wdrażaniu programów i projektów w zakresie rozwoju infrastruktury transportowej, głównie przedsięwzięć współfinansowanych z funduszy unijnych w perspektywie finansowej 2007–2013 oraz 2014–2020.

 

Warsaw Spire jest wynajęty w ok. 60 proc., przy czym w kompleksie biurowym pojawili się już pierwsi najemcy. W styczniu br. do nowej siedziby zlokalizowanej w budynku B wprowadziła się agencja Frontex, w czerwcu w budynku pojawi się BNP Paribas Securities Service, a w listopadzie - Benefit Systems. Natomiast w przyszłym roku na powierzchni Warsaw Spire rozpoczną działalność Samsung, Ghelamco Poland oraz Bilfinger HSG Facility Management. Po ukończeniu budynku A Warsaw Spire zaoferuje 100 000 mkw. powierzchni biurowej. Inwestycja może pochwalić się certyfikatem BREEAM na poziomie Excellent.

 


0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz