Giant

W Warsaw Financial Center pozostają kolejni najemcy

Warsaw Financial Center położony jest u zbiegu ulic Emilii Plater i Świętokrzyskiej
Warsaw Financial Center położony jest u zbiegu ulic Emilii Plater i Świętokrzyskiej
Na kontynuacje współpracy z Warsaw Financial Center zdecydowali się kolejni najemcy. Transakcje objęły w sumie ponad 2 300 mkw. powierzchni biurowej.
Chadbourne & Parke oraz Korea Business Center podjęły decyzję o przedłużeniu umów najmu powierzchni biurowych w obiekcie Warsaw Financial Center położonym u zbiegu ulic Emilii Plater i Świętokrzyskiej w Warszawie.
 
 
Pierwsza z wymienionych firm to międzynarodowa kancelaria prawna, z główną siedzibą w Nowym Jorku. W warszawskim biurowcu zajmuje 1250 mkw. na 8. piętrze. Zgodnie z postanowieniami przedłużonej umowy będzie ich najemcą do 2019 roku. 
 
 
Z kolei na kolejne 5 lat współpracy zdecydował się wydział handlowy Ambasady Republiki Korei – Korea Business Center. W Warsaw Financial Center będzie zajmował 400 mkw. zlokalizowanych na 21. piętrze. 
 
 
Zaufanie, elastyczność i dopasowanie do potrzeb naszych najemców to elementy, które wyróżniają Warsaw Financial Center na rynku. Dzięki nim oraz oferowanym przez nas najlepszym możliwym warunkom, nasi partnerzy biznesowi mogą się spokojnie rozwijać. Nowe umowy podpisane z wieloletnimi i bardzo wymagającymi najemcami są potwierdzeniem tego, że znakomicie zlokalizowany Warsaw Financial Center pozostaje doskonałą alternatywą dla nowszych budynków – przekonuje Artur Lis, Asset Manager Portfolio & Asset Management w Tristan Capital Partners.
 
 
W Warsaw Financial Center znajduje się łącznie 50 00 mkw. powierzchni biurowej klasy A+ oraz 350 miejsc parkingowych. Wśród najemców znajduje się 60 polskich i międzynarodowych firm. Warsaw Financial Center jest własnością konsorcjum Allianz Real Estate i Curzon Capital Partners III, funduszu inwestycyjnego zarządzanego przez Tristan Capital Partners.
 

0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz