Proton Office

ENEL-MED nie rezygnuje z Empark Mokotów Business Park

Empark Mokotów Business Park
Empark Mokotów Business Park
Sieć prywatnych klinik medycznych podpisała umowę najmu pod call center na łącznie 1100 mkw. w kompleksie biurowym Empark Mokotów Business Park, którego właścicielem jest jeden z funduszy Heitman LLC.

Centrum Medyczne ENEL-MED przedłużyło dotychczasowy kontrakt i przeniosło się z budynku Mercury do budynku Sirius, w którym donajęło ponad 340 mkw. Dobranie dodatkowej powierzchni pod call center wynikało z dynamicznego rozwoju firmy, także w obszarze telefonicznej obsługi pacjentów.

 

Cieszymy się z decyzji Centrum Medycznego ENEL-MED o przedłużeniu dotychczasowego kontraktu oraz rozszerzeniu wolumenu zajmowanej powierzchni. Empark Mokotów Business Park to sprawdzony stołeczny adres biurowy, który zapewnia najemcom możliwość elastycznego doboru dodatkowego metrażu. Firmy z różnych obszarów rynku doceniają zarówno lokalizację kompleksu, jak i rozwinięte zaplecze usługowe – komentuje Izabela Kapil, Asset Manager Associate, Portfolio Management – Europe, Heitman.

 

Empark Mokotów Business Park to składa się z dziewięciu budynków łącznie oferujących ponad 115 000 mkw. powierzchni biurowych, dzięki czemu jest największym centrum biurowym w Polsce. Zlokalizowany przy ul. Wołoskiej naprzeciwko Galerii Mokotów zapewnia swoim najemcom dogodny i szybki dojazd zarówno do centrum miasta, jak i do Portu Lotniczego im. Fryderyka Chopina. Pracownicy i goście mogą korzystać z ponad 2500 miejsc parkingowych oraz szerokiego zaplecza usługowego, w tym lokali gastronomicznych, placówek bankowych, poczty, szkoły językowej, centrum medycznego, przedszkola czy klubu fitness.

 

Wyłącznym agentem odpowiedzialnym za komercjalizację wszystkich obiektów biurowych Empark Mokotów Business Park jest zespół ekspertów z firmy doradczej JLL.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz