Proton Office

Transcom przedłuża najem w gdańskim pasażu

Pasaż Biurowo-Usługowy Kołobrzeska w Gdańsku, fot. Google Maps
Pasaż Biurowo-Usługowy Kołobrzeska w Gdańsku, fot. Google Maps
Dostawca usług z obszaru outsourcingu obsługi klienta zdecydował się przedłużyć umowę najmu powierzchni biurowej w Pasażu Biurowo-Usługowym Kołobrzeska w Gdańsku.

Transcom CRM jako Transcom Worldwide Poland Sp. z o.o. działa w Polsce w dwóch lokalizacjach – w Olsztynie od 2003 roku i Gdańsku od 2007 roku. W Pasażu Biurowo-Usługowym Kołobrzeska zajmuje 2000 mkw. Spółka jest międzynarodowym dostawcą usług z obszaru CRM na rzecz polskich i zagranicznych firm z branży finansowej, motoryzacyjnej, telekomunikacyjnej, sportowej i wydawniczej.

 

Przyszłość Transcom zarówno w oddziale gdańskim, jak i olsztyńskim rysuje się perspektywicznie. Dostrzegamy tendencję wzrostową w naszym biznesie – komentuje Marek Szul, Country Manager w Transcom Worldwide Poland.

 

W procesie negocjowania warunków nowej umowy Transcom reprezentowali eksperci firmy doradczej JLL. Transcom dynamicznie rozwija swoje struktury w Gdańsku. Dlatego elastyczność wynajmującego i możliwość zapewnienia ekspansji w ramach istniejącego budynku miały szczególne znaczenie w procesie podejmowania decyzji – podkreśla Magdalena Reńska, Dyrektor w Dziale Wynajmu Powierzchni Biurowych i Reprezentacji Najemcy w JLL.

 


0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz