Giant

Liebrecht & wooD z powodzeniem komercjalizuje biurowce

Batory Office Building II
Flanders Business Park
Flanders Business Park zdobył nowego lokatora, z kolei w Batory Office Building II firma ZING przedłużyła umowę najmu. Oba biurowce znajdują się w Warszawie, a ich właścicielem jest Liebrecht & wooD.

Batory Office Building II to 6-kondygnacyjny budynek biurowy zlokalizowany w pobliżu skrzyżowania Al. Jerozolimskich i ul. Łopuszańskiej, dzięki czemu jest on dobrze skomunikowany z centrum miasta, Południową Obwodnicą Warszawy, autostradą A2 oraz Lotniskiem Chopina. Budynek oferuje ponad 7800 mkw. powierzchni do wynajęcia, z czego 717 mkw. na 5. piętrze zajmuje firma ZING (dawniej PaperlinX). Spółka zdecydowała się przedłużyć umowę wynajmu.

 

Na początku sierpnia nowy najemca, firma Proventus wprowadzi się do budynku B w kompleksie Flanders Business Park. Przedsiębiorstwo zajmuje się dystrybucją produktów do wykonywania uszczelnień i zespoleń w budownictwie. W biurowcu Liebrecht & wooD wynajmuje 108 mkw. na 3. piętrze. W procesie wyboru biura najemcy doradzała firma Axi Immo Group.

 

Flanders Business Park składa się z budynków A i B oferujących łącznie ok. 14 500 mkw. powierzchni biurowej. Do dyspozycji najemców pozostaje restauracja oraz centrum konferencyjne na ponad 100 osób. Docelowo kompleks będzie dysponował 36 000 mkw. powierzchni biurowej. Aktualnie realizowany jest budynek C, w którym znajdzie się prawie 7400 mkw. biur. Budynek certyfikowany jest w systemie BREEAM Interim na ocenę "bardzo dobrą”.

 

Wysoki standard wykończenia, funkcjonalne rozwiązania projektowe oraz bezproblemowa komunikacja z pozostałymi dzielnicami Warszawy to właściwości, dzięki którym Batory Office Building II oraz Flanders Business Park stale znajdują się w orbicie zainteresowań najemców – mówi Kamila Zębik, Partner Zarządzający w Grupie Liebrecht & wooD.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz