HAVRE Sp. z o.o. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoINTERBIURO logoNowy Styl Group logoPorto Office A Sp. z o.o. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoVantage Development S.A. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoINTER-BUD logoTétris Poland logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoBusiness House logoForbo Flooring Systems Polska logoAluprof S.A. logoArchicom logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoFYI Commercial Consulting logoOlivia Business Centre logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoCity Space logoTorus logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoDEVCO Sp. z.o.o. logoCOTEX Office Centre logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoUNIMOR Development S.A. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoSpectra Development logoAgrobex Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoKontor logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoPodium Investment logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Skandia pozostaje w Helionie

Helion w Warszawie
Helion w Warszawie
Skandia Życie Towarzystwo Ubezpieczeń SA przedłużyła najem powierzchni biurowej w warszawskim budynku Helion.

Firma oferująca klientom ubezpieczenia na życie na kolejne 5 lat przedłużyła umowę najmu  2500 mkw. w budynku Helion w Warszawie. Biurowiec należy do niemieckiego otwartego funduszu nieruchomości Deka-Immobilien Europa, natomiast jego zarządcą i agentem wyłącznym odpowiedzialnym za komercjalizację – firma doradcza Knight Frank.

 

Jesteśmy bardzo zadowoleni z faktu, że pomimo coraz większej konkurencji na warszawskim rynku, Skandia postanowiła pozostać w biurowcu Helion, którego jest najemcą od 2007 roku. Jest to dowód na to, że budynek spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów – mówi Janusz Garstka, Senior Manager w Knight Frank.

 


0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz
mantra