Giant

EKO Kancelaria prawna wprowadziła się do Moniuszki 1A

Moniuszki 1A
Moniuszki 1A
Obiekt biurowy Moniuszki 1A zdobył nowego najemcę, Kancelarie Prawną Robert Jędrzejczyk i Wspólnicy, która wprowadziła się do nowej siedziby w sierpniu br.

Najemca wynajął przeszło 300 mkw. jedną z najwyższych kondygnacji budynku. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby kancelaria prawna Robert Jędrzejczyk i Wspólnicy dołączyła do grona najemców budynku Moniuszki 1A. Czynnikiem decydującym o wyborze biurowca Moniuszki 1A  była jego lokalizacja w ścisłym centrum Warszawy, połączona z wysoką estetyką budynku i przestrzeni biurowych. Dodatkowym atutem, który pomógł w finalizacji transakcji było elastyczne podejście właściciela obiektu, który na czas prac adaptacyjnych zabezpieczył najemcy tymczasowe biuro - mówi Marlena Kozieł, Starszy Negocjator w dziale najmu NAI Estate Fellows, która reprezentowała właściciela budynku. Kancelaria działa w obszarze doradztwa w zakresie prawa handlowego, energetycznego, cywilnego, administracyjnego, a także prawa pracy oraz specjalizuje się w obsłudze spółek sektora energetycznego.

 

Biurowiec Moniuszki 1A jest 18-kondygnacyjnym obiektem klasy A. Zlokalizowany on jest w centrum Warszawy, między ul. Marszałkowską a Nowym Światem. Budynek posiada certyfikat BREEAM. Za komercjalizację budynku oraz zarządzanie nieruchomością na zlecenie funduszu Catalyst Capital odpowiada NAI Estate Fellows. 

 


0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz