Proton Office

EKO Samsung Electronics Polska nowym najemcą w Postępu 14

Postępu 14
Postępu 14
HB Reavis zawarła umowę dotyczącą wynajmu powierzchni biurowej w obiekcie Postępu 14. Nowy najemca zajmie 4 700 m kw. na trzech piętrach.

Samsung Electronics Polska wprowadzi się do nowej siedziby w styczniu 2016 r. Reprezentantem najemcy podczas procesu transakcyjnego była firma doradcza Colliers International.

Stworzyliśmy budynek, który odpowiada na potrzeby najemców z różnych branż. Atrakcyjna lokalizacja, nowoczesny design, elastyczna przestrzeń i zastosowanie proekologicznych technologii sprawiają, że Postępu 14 cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem ze strony firm szukających dla siebie nowej siedziby lub oddziału – mówi Grzegorz Strutyński, dyrektor handlowy i członek Zarządu HB Reavis Poland. Biurowiec Postępu 14 posiada wiele ekologicznych rozwiązań mających na celu zmniejszenie kosztów eksploatacji. W obiekcie znajdują się także, m.in. stojaki na rowery, szatnie z prysznicami dla rowerzystów, stację ładowania pojazdów elektrycznych.

 

Budynek został oddany do użytku w sierpniu br. Inwestycja oferuje 34 000 mkw. powierzchni biurowej oraz składa się z 10 naziemnych kondygnacji. Obiekt otrzymał precertyfikat BREEAM na poziomie Excellent. Biurowiec jest drugą w Mokotowie oraz trzecią na warszawskim rynku inwestycją oddaną przez firmę HB Reavis, która oferuje w Warszawie łącznie blisko 132 000 mkw. powierzchni biurowej.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz