Proton Office

Łódzkie Centrum Biznesu w całości wynajęte

Centrum Biznesu w Łodzi
Spółka Eniro Polska przedłużyła umowę dotyczącą wynajmu powierzchni w łódzkim obiekcie biurowym Centrum Biznesu. Tym samym budynek jest już w całości wynajęty.

Firma Eniro Polska wynajmuję powierzchnię biurową w budynku Centrum Biznesu w Łodzi już od blisko 10 lat. Przedłużenie umowy najmu jest z naszej strony potwierdzeniem zalet tego biurowca. Świetna lokalizacja i funkcjonalny układ powierzchni doskonale sprawdził się w dotychczasowym użytkowaniu – mówi Joanna Hampel, V-ce Dyrektor ds. Sprzedaży Eniro Polska.  

 

Centrum Biznesu w Łodzi to budynek, który cieszy się dużym zainteresowaniem ze strony najemców ze względu na swoją lokalizację. Budynek poddawany jest sukcesywnym modernizacjom dzięki czemu mimo swojego wieku jest nie tylko atrakcyjny wizualnie, ale i funkcjonalny i energooszczędny. W ostatnim czasie w biurowcu przeprowadzono kompleksową modernizację instalacji klimatyzacyjnej, rozpoczęliśmy również prace w częściach wspólnych, które poddane zostaną gruntownemu liftingowi  – mówi Piotr Klatka, kierownik łódzkiego oddziału NAI Estate Fellows.

 

Eniro świadczy usługi w zakresie wyszukiwania lokalnych informacji o firmach, produktach i usługach w krajach skandynawskich i w Polsce. Oferuje rozwiązania typu „multiscreen”– użytkownicy mogą w prosty sposób zlokalizować poszukiwane produkty i usługi za pośrednictwem smartfonów, tabletów czy komputerów. Jedną z marek Eniro w Polsce jest Panorama Firm, dostępna jako wyszukiwarka lokalna.

 

Centrum Biznesu jest obiektem biurowym o powierzchni 7700 mkw., znajdującym się w centrum Łodzi przy Al. Piłsudskiego. Biurowiec oddano do użytku w 2001 r., a obecnie jest w całości wynajęty. Na parterze budynku zlokalizowana jest przestrzeń handlowo-usługowa. Za komercjalizację obiektu oraz jego zarządzanie na zlecenie funduszu Catalyst Capital odpowiedzialna jest firma NAI Estate Fellows, która obsługuje nieruchomości o powierzchni blisko 400 000 mkw. w około trzydziestu lokalizacjach.

 


0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz