Proton Office

Budynek Eurocentrum Alfa z nowym najemcą

Eurocentrum Alfa
Eurocentrum Alfa
Spółka Cattleya Corporation wynajęła biuro o powierzchni ponad 253 mkw. w warszawskim obiekcie Eurocentrum Alfa przy Alejach Jerozolimskich 136.

Nowy najemca biurowca Eurocentrum Alfa, należącego do Grupa Capital Park, zdecydował się na wynajem lokalu biurowego o powierzchni ponad 253 mkw., znajdującego się na 8. piętrze budynku.      

 

Spółka Cattleya Corporation jest firmą świadczącą usługi z zakresu call center. Jej pracownicy specjalizują się w pomocy we wszystkich etapach obsługi klienta w obszarze marketingu i sprzedaży. Firma świadczy wszelkie modele współpracy, tj. m.in.: profesjonalny audyt wraz z analizą sytuacji bieżącej klienta, benchmark, czyli testowanie wzorcowe oraz wybór najlepszych rozwiązań poprzez instrumenty finansowe służące do porównywania wyników.

 

Eurocentrum Alfa o powierzchni 14 741 mkw. oddano do użytku w 2002 r. Obiekt, oprócz powierzchni biurowej, oferuje także przestrzeń handlowo-usługową, gdzie znajdują się sklepy oraz wypożyczalnia aut. Budynek wyposażono w parking podziemny liczący 241 miejsc parkingowych. Projekt biurowca stworzyła turecka pracownia architektoniczna Boyut Architectural Co. Ltd. we współpracy z polską Spółką Projektową Plan. Eurocentrum Alfa jest zlokalizowany przy Alejach Jerozolimskich w Warszawie, na obrzeżach Centralnego Obszaru Biznesu. Biurowiec sąsiaduje z bizensparkami tj. Jerozolimskie Business Park, Ochota Office Park.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz