Giant

Trecom i CEDC International w nowym obiekcie biurowym YouNick

Nowy biurowiec parku technologicznego YouNick
Sala spotkań
Do obiektu YouNick, znajdującego się w Złotnikach k. Poznania, wprowadzili się nowi najemcy, który wynajęli łącznie 700 mkw. powierzchni biurowej.

Spółki Trecom oraz CEDC International wprowadziły się do biur, które znajdują się w nowym biurowcu prywatnego parku technologicznego YouNick. Łącznie firmy zajmą 700 mkw. powierzchni biurowej. Pierwszy z najemców, firma Trecom, działa w obszarze wdrożeń informatycznych, szkoleń, wsparcia użytkowników, a także dostaw sprzętu teleinformatycznego. Spółka jest wieloletnim najemcą podpoznańskiego parku. W związku z dynamicznym rozwojem, Trecom zdecydował się na wynajem biura o metrażu 300 mkw. w nowym obiekcie należącym do parku. YouNick to idealne miejsce do prowadzenia naszego biznesu. Znaleźliśmy tutaj wszystko, czego potrzebujemy – mówi Edward Nowicki, członek zarządu Trecom. Z kolei CEDC International, producent wódki oraz dystrybutorów alkoholu na świecie, w parku technologicznym postanowił zlokalizować swoje Shared Service Center. Dlatego też, spółka wynajęła 400 mkw. przestrzeni biurowej w nowo powstałym obiekcie.

YouNick (dotychczas Nickel Technology Park Poznań) jest pierwszym w kraju prywatnym parkiem technologicznym. W niemal 60 firmach obecnych w parku pracuje prawie 600 osób. YouNick oferuje najemcom ponad 13 000 mkw. powierzchni biurowej typu classic i open, ponad 1200 mkw.  przestrzeni biurowej i laboratoryjnej dla sektora biomed oraz 12 000 mkw. powierzchni magazynowej wysokiego składowania. Od przeszło 4 lat, park wspiera komercjalizację innowacyjnych przedsięwzięć i wyników badań w branży biotechnologicznej, medycznej, IT, chemicznej, ochrony środowiska, a także odnawialnych źródeł energii.

Nowy obiekt biurowy powstały w ramach YouNick, został oddany do użytku w czerwcu br. 4-kondygnacyjny biurowiec dysponuje biurami o łącznej powierzchni 3200 mkw., ogólnodostępnymi salami spotkań, centrum konferencyjnym z warsztatownią, biblioteką multimedialną. Projekt wnętrz nowego budynku przygotowało poznańskie biuro Ultra Architects.

 


0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz