MIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoCOTEX Office Centre logoFYI Commercial Consulting logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoPodium Investment logoVantage Development S.A. logoUNIMOR Development S.A. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoCity Space logoNowy Styl Group logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoPorto Office A Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoSpectra Development logoArchicom logoTorus logoKontor logoAluprof S.A. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoTétris Poland logoOlivia Business Centre logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoINTERBIURO logoBusiness House logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoDEVCO Sp. z.o.o. logoForbo Flooring Systems Polska logoINTER-BUD logoHAVRE Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Sklep FRAC w Karolkowa Business Park

Obiekt Karolkowa Business Park zlokalizowany jest w Warszawie u zbiegu ulic Grzybowskiej i Karolkowej
Obiekt Karolkowa Business Park zlokalizowany jest w Warszawie u zbiegu ulic Grzybowskiej i Karolkowej
Do warszawskiego obiektu Karolkowa Business Park wprowadzi się sklep FRAC, który zajmie ponad 1000 mkw powierzchni handlowej.

Do grona najemców warszawskiego obiektu biurowo-usługowego dołączył sklep FRAC, który wynajął w budynku 1000 mkw. powierzchni handlowej. Podczas transakcji najmu właścicielowi obiektu doradzała firma Colliers International.  

 

Ulica Karolkowa za sprawą takich inwestycji jak Karolkowa Business Park zmieniła się w ostatnich latach w bardzo przyjemne miejsce. W okolicy znajduje się wiele inwestycji biurowych, ale także mieszkaniowych. Działają tu kawiarnie, restauracje i sklepy. FRAC będzie świetnym uzupełnieniem oferty handlowej kierowanej do pracowników biur i okolicznych mieszkańców – mówi Ewelina Kałużna, dyrektor Działu Powierzchni Biurowych w Colliers International.

 

Karolkowa Business Park jest 11-piętrowym obiektem biurowo-handlowym, oferującym 14 982 mkw. powierzchni biurowej oraz 2665 mkw. przestrzeni handlowo-usługowej. Do dyspozycji najemców oddano podziemny parking z niemal 260 miejscami postojowymi. Charakterystyczną cechą tego obiektu są zielone tarasy na dachu zwiększające komfort pracy oraz zastosowanie proekologicznych i energooszczędnych technologii. Inwestycja została oddana do użytku na początku tego roku. Budynek znajduje się przy ulicy Karolkowej w pobliżu ulicy Grzybowskiej. Właścicielem obiektu jest Asbud Group – firma deweloperska funkcjonująca na polskim rynku nieruchomości od 1997 r.

 

Sieć sklepów spożywczych FRAC jest marką posiadającą wyłącznie polski kapitał, która powstała w 1994 r. Posiada placówki znajdujące się na terenie większych miast województwa podkarpackiego. 

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra