Przedsiębiorstwo Budowlane START logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoSpectra Development logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoTorus logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoPodium Investment logoOlivia Business Centre logoCity Space logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoKontor logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoAgrobex Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoINTERBIURO logoBusiness House logoVantage Development S.A. logoForbo Flooring Systems Polska logoAluprof S.A. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoNowy Styl Group logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoINTER-BUD logoUNIMOR Development S.A. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoTétris Poland logoArchicom logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

INTERsoft przedłużył umowę najmu w ORION Business Tower

ORION Business Tower
ORION Business Tower
INTERsoft podpisał umowę dotyczącą przedłużenia wynajmu powierzchni w łódzkim biurowcu ORION Business Tower, który należy do funduszu Catalyst Capital.

Firma INTERsoft zdecydowała się na przedłużenie umowy wynajmu powierzchni w łódzkim biurowcu ORION Business Tower należącego do funduszu Catalyst Capital. W procesie transakcyjnym właściciela obiektu reprezentowała firma NAI Estate Fellows, która jest także zarządcą budynku. INTERsoft współpracuje z nami od 2003 roku, dlatego tym bardziej jesteśmy zadowoleni, że zdecydował się na jej kontynuację w kolejnych latach – mówi Piotr Klatka, kierownik łódzkiego oddziału NAI Estate Fellows.

 

ORION Business Tower składa się z 16 kondygnacji oraz oferuje ok. 10 000 mkw. powierzchni biurowej. Obiekt znajduje się w ścisłym centrum Łodzi u zbiegu  Al. Piłsudskiego i ul. Sienkiewicza. Budynek jest poddawany sukcesywnym modernizacjom zarówno infrastruktury technicznej, jak i wnętrz. Na początku września br. umowę dotyczącą wynajmu 1000 mkw. powierzchni biurowej znajdującej się na najwyższych piętrach łódzkiego biurowca podpisała firma TomTom.

 

Firma INTERsoft, która powstała w połowie 1997 roku, działa na rynku oprogramowania dla budownictwa. Jest generalnym dystrybutorem oprogramowania firmy ArCADiasoft. Oferuje programy dla budownictwa z zakresu CAD/CAE, programy do użytku domowego oraz programy edukacyjne. Portfolio INTERsoft obejmuje każdą dziedzinę projektowania – od architektury i konstrukcji, poprzez instalacje i kosztorysowanie aż do zarządzania i kompleksowej obsługi biura projektów, projektantów czy grup niezależnych uczestników procesu projektowego.

 


0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz
mantra