Giant

INTERsoft przedłużył umowę najmu w ORION Business Tower

ORION Business Tower
ORION Business Tower
INTERsoft podpisał umowę dotyczącą przedłużenia wynajmu powierzchni w łódzkim biurowcu ORION Business Tower, który należy do funduszu Catalyst Capital.

Firma INTERsoft zdecydowała się na przedłużenie umowy wynajmu powierzchni w łódzkim biurowcu ORION Business Tower należącego do funduszu Catalyst Capital. W procesie transakcyjnym właściciela obiektu reprezentowała firma NAI Estate Fellows, która jest także zarządcą budynku. INTERsoft współpracuje z nami od 2003 roku, dlatego tym bardziej jesteśmy zadowoleni, że zdecydował się na jej kontynuację w kolejnych latach – mówi Piotr Klatka, kierownik łódzkiego oddziału NAI Estate Fellows.

 

ORION Business Tower składa się z 16 kondygnacji oraz oferuje ok. 10 000 mkw. powierzchni biurowej. Obiekt znajduje się w ścisłym centrum Łodzi u zbiegu  Al. Piłsudskiego i ul. Sienkiewicza. Budynek jest poddawany sukcesywnym modernizacjom zarówno infrastruktury technicznej, jak i wnętrz. Na początku września br. umowę dotyczącą wynajmu 1000 mkw. powierzchni biurowej znajdującej się na najwyższych piętrach łódzkiego biurowca podpisała firma TomTom.

 

Firma INTERsoft, która powstała w połowie 1997 roku, działa na rynku oprogramowania dla budownictwa. Jest generalnym dystrybutorem oprogramowania firmy ArCADiasoft. Oferuje programy dla budownictwa z zakresu CAD/CAE, programy do użytku domowego oraz programy edukacyjne. Portfolio INTERsoft obejmuje każdą dziedzinę projektowania – od architektury i konstrukcji, poprzez instalacje i kosztorysowanie aż do zarządzania i kompleksowej obsługi biura projektów, projektantów czy grup niezależnych uczestników procesu projektowego.

 


0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz