Proton Office

Bridgestone na dłużej w EMPARK Mokotów Business Park

EMPARK Mokotów Business Park
EMPARK Mokotów Business Park
Firma Bridgestone renegocjowała warunki umowy wynajmu powierzchni biurowej w kompleksie biurowym EMPARK Mokotów Business Park, który znajduje się w Warszawie.

Firma Bridgestone przedłużyła umowę wynajmu powierzchni biurowej w warszawskim kompleksie EMPARK Mokotów Business Park. Najemca zajmie niemal 1250 mkw. w budynku Orion. Podczas procesu transakcyjnego rolę doradcy firmy pełniła agencja Colliers International. Doradzając firmie Bridgestone wzięliśmy pod uwagę szereg czynników, a wśród nich możliwość podniesienia standardu powierzchni biurowej i zapewnienia odpowiedniej ekspozycji marki klienta. Ważna była też lokalizacja oraz otoczenie biznesowe, które zagwarantuje pracownikom szeroki wachlarz udogodnień. Dobiegająca końca umowa najmu to doskonały moment na analizę aktualnych potrzeb firmy i jej pracowników – mówi Paweł Proński, dyrektor w Dziale Powierzchni Biurowych.

 

Bridgestone Europe jest spółką zależną producenta opon i innych wyrobów gumowych – Bridgestone Corporation. Firma posiada centrum R&D, 8 zakładów produkcyjnych oraz biura znajdujące się w ponad 30 europejskich krajach. Zatrudnia przeszło 12 500 pracowników.

 

Orion jest jednym z 9 obiektów biurowych wchodzących w skład kompleksu EMPARK Mokotów Business Park. Znajduje się na warszawskim Służewcu w niedalekim sąsiedztwie Galerii Mokotów oraz lotniska Okęcie. Obiekt oferuje najemcom ponad 13 000 mkw. powierzchni biurowej. Właścicielem budynku, jak i całego kompleksu, jest Immofinanz Group. Empark Mokotów Business Park jest jednym z największych kompleksów biurowych w Europie Środkowo-Wschodniej o łącznej powierzchni ok. 117 000 mkw.

 


2.0
Napisz pierwszy komentarz