Proton Office

Cristal Park zapełniony

Cristal Park
Cristal Park
Dystrybutor dodatków i surowców do przemysłu spożywczego na rodzimym podpisał aneks dotyczący przedłużenia najmu ok. 1200 mkw. powierzchni biurowej w budynku Cristal Park. Tym samym biurowiec osiągnął 100-proc. długoterminowy poziom wynajmu.

Dystrybutor dodatków i surowców do przemysłu spożywczego na rodzimym podpisał aneks dotyczący przedłużenia najmu ok. 1200 mkw. powierzchni biurowej w budynku Cristal Park. Tym samym biurowiec osiągnął 100-proc. długoterminowy poziom wynajmu. W transakcji właściciela budynku reprezentowała firma doradcza JLL.

 

Rozmowy dotyczące przedłużenia umowy były pewnym wyzwaniem, przede wszystkim z powodu twardych warunków postawionych przez najemcę na początku rozmów. Jednak dzięki zaufaniu jakim darzy nas właściciel budynku i znajomości potrzeb najemcy udało nam się zaproponować rozwiązanie satysfakcjonujące obie strony – mówi Małgorzata Kaczmarek, konsultant w Dziale Wynajmu Powierzchni Biurowych w JLL.

 

Trzykondygnacyjny biurowiec Cristal Park oferuje ok. 10 500 mkw. powierzchni najmu. Budynek zlokalizowany jest przy ul. Mszczonowskiej 4 na warszawskiej Ochocie. Projekt architektoniczny obiektu wykonała pracownia architektoniczna JEMS Architekci. Cristal Park został oddany do użytku w 2009 r., a jego właścicielem jest hiszpański fundusz private equity Azora Europa, posiadający portfolio projektów biurowych nie tylko w Warszawie, lecz także w Krakowie i Wrocławiu.

 


0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz