Giant

Regent Office z nowym najemcą

Regent Office, wiz. Herbewo International
Regent Office, wiz. Herbewo International
Firma Herbewo International zawarła umowę najmu z firmą Onwelo, która zajmie czwarte piętro biurowca Regent Office.

Firma Herbewo International zawarła umowę najmu z firmą Onwelo, która zajmie czwarte piętro biurowca Regent Office. Jest to już kolejny najemca, który wprowadzi się do budynku. Pod koniec października br. firma Herbewo poinformowała o tym, że zdobyła pierwszego najemcę dla swojej inwestycji – Grand Parade – który wynajął trzecie piętro obiektu.

 

Firma Onwelo działa w sektorze usługowym – dostarcza rozwiązania z zakresu IT dla bankowości, rynków kapitałowych, ubezpieczeniowych, farmacji, branży FMCG, a także telekomunikacji.

 

Regent Office powstaje przy ul. Prądnickiej 20A w Krakowie. Prace przy realizacji projektu trwają od września 2014 r. Oddanie biurowa do użytku planowane jest na marzec przyszłego roku. Budynek zaoferuje ok. 5000 mkw. powierzchni biurowej, rozlokowanej na 5 kondygnacjach naziemnych. Do dyspozycji użytkowników przeznaczonych zostanie 100 miejsc parkingowych w 2-kondygnacyjnym garażu podziemnym, a także miejsca postojowe dla rowerów, szatnie i prysznice dla rowerzystów. Budynek będzie wyróżniał się pokrytym zielenią dachem ze strefą relaksu dla najemców. Docelowo prowadzona będzie rozbudowa biurowca na sąsiadującej działce. Projekt architektoniczny budynku przygotowała krakowska pracownia BS-Arch.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz