Giant

Salon meblowy w biurowcu Nowy Świat 2.0

Nowy Świat 2.0
Centrum Bankowo-Finansowe „Nowy Świat” SA zawarło kolejną umowę dotyczącą wynajmu powierzchni handlowo-usługowej w biurowcu Nowy Świat 2.0. Nowym najemcą została firma Asymetria.

Centrum Bankowo-Finansowe „Nowy Świat” SA zawarło kolejną umowę dotyczącą wynajmu powierzchni handlowo-usługowej w biurowcu Nowy Świat 2.0. Nowym najemcą została firma Asymetria, która na ok. 490 mkw. otworzy salon meblowy z luksusowymi projektami marek ROLF BENZ i TEAM 7.

 

Cieszymy się, że do portfolio naszych najemców dołączyła kolejna renomowana firma. Asymetria oraz reprezentowane przez tą spółkę marki Rolf Benz i Team 7 należą do wąskiego grona luksusowych marek meblarskich, które są chętnie wybierane przez czołowych architektów i designerów na świecie. Jesteśmy dumni, że to właśnie w biurowcu Nowy Świat 2.0 będzie mieścił się ich flagowy salon. Pozyskanie tak renomowanego i rozpoznawalnego najemcy jest dla nas dowodem na to, iż przyjęta strategia działań, skupiania w Centrum Bankowo-Finansowym „Nowy Świat” prestiżowych podmiotów biznesowych oraz firm z sektora dóbr luksusowych, jest efektywnie wprowadzana w życie – powiedziała Małgorzata Kosińska, prezes zarządu Centrum Bankowo-Finansowego „Nowy Świat” SA.

 

Firma Asymetria funkcjonuje na rodzimym rynku mebli ekskluzywnych od ponad 10 lat. Jej oferta składa się głównie z niemieckich, austriackich oraz szwajcarskich firm. Salon w warszawskim biurowcu będzie funkcjonował pod nazwą Aksonometria.

 

Nowy Świat 2.0 jest sześciokondygnacyjnym, przeszklonym budynkiem o powierzchni użytkowej 6146 mkw. pełniącym funkcje biurowo-usługowo-handlowe. Biurowiec oferuje 4178 mkw. przestrzeni biurowej klasy A, a także 1968 mkw. powierzchni handlowo-usługowej. Oficjalne otwarcie obiektu usytuowanego pomiędzy Centrum Giełdowym, Centrum Bankowo-Finansowym „Nowy Świat” a Placem Trzech Krzyży miało miejsce w grudniu ubiegłego roku.

 


0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz