Proton Office

Znamy pierwszych najemców kompleksu Pomerania Office Park

Pomerania Office Park - budynek Zefir
Pomerania Office Park - budynek Zefir
Spółka UNIMOR Development SA pozyskała pierwszych najemców, którzy wprowadzą się do biurowca Zefir, powstającego w ramach kompleksu Pomerania Office Park.

Spółka UNIMOR Development SA pozyskała pierwszych najemców, którzy wprowadzą się do biurowca Zefir, powstającego w ramach kompleksu Pomerania Office Park. Tym samym poziom komercjalizacji budynku, który zaoferuje ok. 4600 mkw., osiągnął poziom ponad 50 proc. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że równocześnie z postępem w modernizacji biurowca Zefir, możemy pochwalić się podpisaniem kluczowych umów najmu z firmami, które jako jedne z pierwszych zagospodarują nowoczesne przestrzenie naszego kompleksu. Od samego początku, naszą ofertę adresowaliśmy do dynamicznie rozwijających się firm, które poszukują kreatywnych przestrzeni, idealnych do rozwijania innowacyjnego biznesu – powiedział Krzysztof Paul, prezes zarządu spółki UNIMOR Development SA.

Jednym z najemców jest firma GACA SYSTEM, która na 1700 mkw. otworzy pierwsze w Trójmieście centrum medyczne oferujące pomoc osobom chcącym zredukować swoją wagę. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych pacjentów, otwieramy kolejny, szósty, ośrodek realizujący program mądrego odchudzania Gaca System. To miejsce stworzone jest z myślą o potrzebach osób, którym zależy na rozwiązaniu problemu otyłości i nadwagi. Nasze placówki to połączenie sali treningowej z poradnią dietetyczną i psychologiczną – powiedział Konrad Gaca, prezes zarządu i twórca Gaca System, ekspert ds. leczenia otyłości, specjalista żywieniowy. Cieszymy się, że nasz pierwszy ośrodek w Trójmieście otworzymy w tak nowoczesnym obiekcie – dodaje.

W budynku Zefir znajdzie się również siedziba Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego (Departament Geodezji i Kartografii), a także biuro firmy PROREM AGRO, specjalizującej się w wykonawstwie usług instalacji klimatyzacyjnych, wentylacyjnych, chłodniczych oraz elektrycznych. Ponadto spółka UNIMOR Development utworzy w budynku przestrzeń start-up’ową, przeznaczoną na krótkoterminowy najem przez mniejsze firmy i inkubatory, które mają w swojej perspektywie rozwój w ramach kompleksu Pomerania Office Park.

Budynek Zefir przyjmie najemców w drugiej poł. 2016 r. Aktualnie w biurowcu prowadzone są prace rozbiórkowe i konstrukcyjne, związane z przystosowaniem obiektu do standardów nowoczesnych przestrzeni biurowych. W najbliższych tygodniach rozpoczną się prace instalacyjne, elewacyjne oraz związane z wykończeniem poszczególnych części biurowca. Docelowy kompleks biurowo-usługowy Pomerania Office Park zaoferuje łącznie ok. 17 000 mkw. powierzchni użytkowej

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz