Vantage Development S.A. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoPodium Investment logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoTétris Poland logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoUNIMOR Development S.A. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoCity Space logoCOTEX Office Centre logoAgrobex Sp. z o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoForbo Flooring Systems Polska logoAluprof S.A. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoTorus logoKontor logoFYI Commercial Consulting logoNowy Styl Group logoBusiness House logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoPorto Office A Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoArchicom logoINTER-BUD logoARTSERVIS sp. z o.o. logoSpectra Development logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Znamy pierwszych najemców kompleksu Pomerania Office Park

Pomerania Office Park - budynek Zefir
Pomerania Office Park - budynek Zefir
Spółka UNIMOR Development SA pozyskała pierwszych najemców, którzy wprowadzą się do biurowca Zefir, powstającego w ramach kompleksu Pomerania Office Park.

Spółka UNIMOR Development SA pozyskała pierwszych najemców, którzy wprowadzą się do biurowca Zefir, powstającego w ramach kompleksu Pomerania Office Park. Tym samym poziom komercjalizacji budynku, który zaoferuje ok. 4600 mkw., osiągnął poziom ponad 50 proc. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że równocześnie z postępem w modernizacji biurowca Zefir, możemy pochwalić się podpisaniem kluczowych umów najmu z firmami, które jako jedne z pierwszych zagospodarują nowoczesne przestrzenie naszego kompleksu. Od samego początku, naszą ofertę adresowaliśmy do dynamicznie rozwijających się firm, które poszukują kreatywnych przestrzeni, idealnych do rozwijania innowacyjnego biznesu – powiedział Krzysztof Paul, prezes zarządu spółki UNIMOR Development SA.

Jednym z najemców jest firma GACA SYSTEM, która na 1700 mkw. otworzy pierwsze w Trójmieście centrum medyczne oferujące pomoc osobom chcącym zredukować swoją wagę. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych pacjentów, otwieramy kolejny, szósty, ośrodek realizujący program mądrego odchudzania Gaca System. To miejsce stworzone jest z myślą o potrzebach osób, którym zależy na rozwiązaniu problemu otyłości i nadwagi. Nasze placówki to połączenie sali treningowej z poradnią dietetyczną i psychologiczną – powiedział Konrad Gaca, prezes zarządu i twórca Gaca System, ekspert ds. leczenia otyłości, specjalista żywieniowy. Cieszymy się, że nasz pierwszy ośrodek w Trójmieście otworzymy w tak nowoczesnym obiekcie – dodaje.

W budynku Zefir znajdzie się również siedziba Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego (Departament Geodezji i Kartografii), a także biuro firmy PROREM AGRO, specjalizującej się w wykonawstwie usług instalacji klimatyzacyjnych, wentylacyjnych, chłodniczych oraz elektrycznych. Ponadto spółka UNIMOR Development utworzy w budynku przestrzeń start-up’ową, przeznaczoną na krótkoterminowy najem przez mniejsze firmy i inkubatory, które mają w swojej perspektywie rozwój w ramach kompleksu Pomerania Office Park.

Budynek Zefir przyjmie najemców w drugiej poł. 2016 r. Aktualnie w biurowcu prowadzone są prace rozbiórkowe i konstrukcyjne, związane z przystosowaniem obiektu do standardów nowoczesnych przestrzeni biurowych. W najbliższych tygodniach rozpoczną się prace instalacyjne, elewacyjne oraz związane z wykończeniem poszczególnych części biurowca. Docelowy kompleks biurowo-usługowy Pomerania Office Park zaoferuje łącznie ok. 17 000 mkw. powierzchni użytkowej

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra