Giant

The Tides z kolejnym najemcą

The Tides
The Tides
Grono najemców biurowca The Tides powiększyło się o spółkę HSI CAPITAL, która podpisała umowę najmu 580 mkw. powierzchni biurowo – usługowej znajdującej się na parterze budynku.

Grono najemców biurowca The Tides powiększyło się o spółkę HSI Capital, która podpisała umowę najmu 580 mkw. powierzchni biurowo – usługowej znajdującej się na parterze budynku. Na wynajmowanej przestrzeni firma, poza biurem, zaaranżuje również showroom luksusowych samochodów. Znajdą się w nim takie marki jak: Ferrari, Lamborghini, Mercedes oraz Porsche.

 

The Tides jest prestiżowym projektem w unikatowej lokalizacji, dlatego dużą uwagę przykuwamy do doboru najemców na parterowe powierzchnie budynku. Dzięki witrynom od strony Wisłostrady widocznym na przestrzał ul. Ludnej, showroom będzie bardzo dobrze wyeksponowany i stanie się jedną z wizytówek naszego budynku – mówi Ewa Dragunajtys, leasing manager The Tides.

 

HSI posiada wieloletnie doświadczenie na rynku nieruchomości. Spółka świadczy również usługi w najmie długoterminowym aut klasy Premium, dlatego też, na wynajmowanej powierzchni zdecydowała się na utworzenie showroomu luksusowych samochodów. 

 

The Tides jest pierwszym warszawskim obiektem biznesowym znajdującym się nad samym brzegiem Wisły. Budynek oferuje przeszło 13 000 mkw. powierzchni biurowej, część aparthotelową oraz garaż podziemny. Projekt inwestycji powstał w renomowanej pracowni architektonicznej Kuryłowicz & Associates. Za wynajem powierzchni w The Tides odpowiedzialne są międzynarodowe firmy doradcze: BNP Paribas Real Estate oraz CBRE.

.


0.0
Tagi: The Tides
Napisz pierwszy komentarz