WEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoKontor logoVastint Poland Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoINTERBIURO logoARTSERVIS sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoCity Space logoTorus logoNowy Styl Group logoOlivia Business Centre logoSpectra Development logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoArchicom logoAluprof S.A. logoAgrobex Sp. z o.o. logoForbo Flooring Systems Polska logoTétris Poland logoCOTEX Office Centre logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoBusiness House logoINTER-BUD logoVantage Development S.A. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoPodium Investment logoUNIMOR Development S.A. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoHAVRE Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

HireRight z biurem w Silesia Star

Silesia Star
Silesia Star
Firma działająca w obszarze analizy i weryfikacji danych pracowniczych – HireRight – wynajęła 3000 mkw. w katowickiej inwestycji Silesia Star.

Firma działająca w obszarze analizy i weryfikacji danych pracowniczych – HireRight – wynajęła 3000 mkw. w katowickiej inwestycji Silesia Star. W związku z dynamicznym rozwojem swoich struktur firma zdecydowała się na przeniesienie się do nowego biura w Katowicach. Najemca przeprowadzi się do budynku A w kompleksie Silesia Star w kwietniu br. Aktualnie HireRight zatrudnia w mieście 250 specjalistów i planuje wzrost zatrudnienia o 60 proc. w 2016 r.

 

W związku z naszymi sukcesami w Polsce, nadszedł właściwy moment na przeprowadzkę do większych biur, aby wspierać dalszy rozwój firmy. Cieszymy się z nowej, dobrze skomunikowanej lokalizacji w samym sercu Katowic, blisko klientów – mówi Steve Girdler, dyrektor zarządzający HireRight w regionie Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki oraz Azji – Pacyfiku.      

 

Cieszymy się z decyzji HireRight o dołączeniu do grona najemców Silesia Star. Wybór ten potwierdza takie cechy projektu jak wysoka jakość powierzchni biurowej i bardzo dobra lokalizacja – podkreśla Piotr Pirogowicz, manager ds. najmu w LC Corp SA. 

 

W poszukiwaniu lokalizacji i negocjowaniu umowy najmu HireRight wspierali eksperci z międzynarodowej firmy doradczej JLL. Silesia Star to bardzo dobry wybór dla HireRight. Podczas poszukiwań nowej lokalizacji, firma koncentrowała się na nowoczesnych projektach biurowych z rozwiniętą ofertą usługową i doskonałym dostępem do komunikacji miejskiej – Dorota Gruchała, starszy konsultant w Dziale Wynajmu Powierzchni Biurowych i Reprezentacji Najemcy, JLL.

 

HireRight działa w Polsce od 2003 r. Jest największą w Europie firmą, która świadczy usługi z zakresu tzw. background screening (analizy i weryfikacji danych kandydatów), pomagającą organizacjom ograniczyć ryzyko związane m.in. z rekrutacją pracowników.

 

Silesia Star znajduje się w centrum Katowic, przy ul. Uniwersyteckiej 18, bezpośrednio przy Drogowej Trasie Średnicowej. Projekt składa się z dwóch 8-kondygnacyjnych budynków oferujących 27 000 mkw. powierzchni najmu. Architekci z pracowni Kuryłowicz & Associates są odpowiedzialni za projekt Silesia Star, a realizacją inwestycji zajmuje się LC Corp.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra