Giant

Program 500+ w poznańskim biurowcu

Centrum Biurowe Podwale
Centrum Biurowe Podwale
Do biurowca Centrum Biurowe Podwale wprowadziło się Poznańskie Centrum Świadczeń. Nowe biuro instytucji zostało otworzone na potrzeby obsługi programu 500+.

Do biurowca Centrum Biurowe Podwale wprowadziło się Poznańskie Centrum Świadczeń, które zajęło 650 mkw. powierzchni zlokalizowanej na parterze. Nowa siedziba instytucji działa od 1 kwietnia br. Warto dodać, iż biuro Poznańskiego Centrum Świadczeń w Centrum Biurowe Podwale zostało otworzone na potrzeby obsługi programu 500+. Za przeprowadzenie transakcji odpowiadał poznański oddział NAI Estate Fellows.

Centrum Biurowe Podwale jest biurowcem klasy A zlokalizowanym przy ul. Małachowskiego 10 w Poznaniu. Obiekt usytuowany jest na dwuhektarowej działce w pobliżu terenów rekreacyjnych wokół jeziora Malta oraz w bliskim sąsiedztwie centrum Poznania. Inwestycja składa się z dwóch połączonych ze sobą budynków oferujących 10 500 mkw. powierzchni najmu. Głównymi najemcami Centrum Biurowego Podwale są: Concordia, Nationale Nederlanden, AXA, i GACA Centrum. Przy pomocy programu europejskiego w ramach inicjatywy JESSICA deweloper projektu realizuje również m.in. koncepcje stworzenia parku wraz z chodnikami, ławeczkami i placem zabaw dla dzieci, poprawy i rozbudowy infrastruktury drogowej oraz objęcia okolicznych ulic monitoringiem.

NAI Estate Fellows działa na polskim rynku nieruchomości od 2008 r. Firma oferuje usługi w zakresie zarządzania nieruchomościami komercyjnymi. Posiada w kraju pięć biur: w Warszawie, Gdańsku, Poznaniu, Wrocławiu i Łodzi. Obecnie zespół NAI Estate Fellows w Polsce obsługuje budynki o łącznej powierzchni niemal 400 000 mkw.
 


0.0
Napisz pierwszy komentarz