Proton Office

EFL zmienia gdańską siedzibę

II etap Alchemii
II etap Alchemii
Europejski Fundusz Leasingowy, należący do Grupy Credit Agricole, przeprowadza się do nowego biura w II etapie wielofunkcyjnego kompleksu Alchemia w Gdańsku.

Europejski Fundusz Leasingowy, należący do Grupy Credit Agricole, przeprowadza się do nowego biura w kompleksie Alchemia w Gdańsku. Firma zdecydowała się na zmianę swojej dotychczasowej siedziby w budynku biurowym Grunwaldzka 413 na II etap wielofunkcyjnej inwestycji, gdzie wynajęła ponad 200 mkw. Wysoka klasa biurowca, jego dogodna lokalizacja oraz możliwość zapewnienia klientom dostępu do miejsc parkingowych zdecydowały o przeniesieniu naszego oddziału właśnie do kompleksu Alchemia. W tym roku EFL obchodzi jubileusz 25-lecia, a termin założenia firmy zbiega się z terminem otwarcia naszej nowej siedziby. Jestem przekonany że, odwiedzający nas klienci docenią komfort i wygodę nowej lokalizacji – powiedział Robert Spychalski, dyrektor gdańskiego oddziału EFL.  

 

Europejski Fundusz Leasingowy SA działa od 1991 r. Jest jedną z pierwszych firm leasingowych na rodzimym rynku. Od 2001 r. wchodzi w skład Grupy Crédit Agricole. Spółka oferuje szeroki pakiet produktów: leasing, pożyczkę, wynajem długoterminowy, ubezpieczenia i faktoring.

 

Alchemia jest kompleksem realizowanym w IV etapach – pierwsze dwa oddano już do użytku odpowiednio w 2013 i 2015 r. II etap inwestycji dostarczył na trójmiejski rynek niemal 22 000 mkw. w 2 wieżach biurowych znajdujących się na wspólnej, czterokondygnacyjnej podstawie. Pod koniec marca br. spółka Torus sfinalizowała sprzedaż tego etapu ze spółką zależną Polskiego Holdingu Nieruchomości SA. Obecnie trwa budowa III fazy inwestycji o łącznej powierzchni do wynajęcia blisko 39 000 mkw.
 


1.0
Tagi: Torus Alchemia
Napisz pierwszy komentarz