Giant

Biurowiec Kliwer przyciąga najemców

Biurowiec Kliwer
Biurowiec Kliwer
Do grona warszawskiego budynku biurowego Kliwer dołączyły nowe firmy, które wynajęły łącznie niemal 1400 mkw. powierzchni, czyli 20 proc. całkowitej przestrzeni najmu dostępnej w inwestycji.

Do grona warszawskiego budynku biurowego Kliwer, którego wynajmem zajmuje się agencja doradcza Imovera (Grupa Vielkopolska), dołączyły nowe firmy. Wynajęły one łącznie niemal 1400 mkw. powierzchni, czyli 20 proc. całkowitej przestrzeni najmu dostępnej w inwestycji. Pierwszym z najemców jest Ticketmaster Poland, który przeniósł do biurowca swoją główną siedzibę. Firma, należąca do Live Nation Entertainment Inc., sprzedaje bilety na imprezy i wydarzenia kulturalne i sportowe. Do inwestycji wprowadziła się także spółka Family Food z grupy Posti (dystrybutor herbat). Innym najemcą z branży spożywczej jest firma Foodcom rozwijająca w kraju platformę brokerską dla rynku spożywczego. Na najem powierzchni w biurowcu zdecydowała się także spółka informatyczna Primaris, działająca od ponad 5 lat. Nie zabrakło również najemców z sektora finansowego, który reprezentuje Open Finance.

W budynku miesząc się także biura mniejszych firm – Habitar.pl będący brokerem pierwotnego rynku nieruchomości mieszkaniowych, oraz dom marketingowy Manhattan Warsaw.

Firmy, które zdecydowały się na najem powierzchni biurowych w naszym budynku, doceniły m.in. łatwy dostęp do różnych środków transportu publicznego, w tym linii metra M1 – to z pewnością skłoniło wiele osób do zmiany nawyków i zachęciło do częstszego korzystania ze środków komunikacji miejskiej; z kolei pracownicy i goście najemców, którzy poruszają się samochodami, z pewnością doceniają również swobodę w znalezieniu miejsc parkingowych przy samym budynku; atutem lokalizacji budynku Kliwer, poza wymienionymi wcześniej, jest też zaplecze usługowe, obejmujące lokale gastronomiczne, sklepy, placówki bankowe i pocztowe, centrum medyczne, przedszkole czy kluby fitness w bezpośrednim sąsiedztwie – wyjaśnia Hubert Ferrada, project manager odpowiedzialny w Imovera za komercjalizację budynku.
 


0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz