INTERBIURO logoKontor logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoSpectra Development logoArchicom logoBusiness House logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoHAVRE Sp. z o.o. logoTorus logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoCity Space logoARTSERVIS sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoUNIMOR Development S.A. logoINTER-BUD logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoPodium Investment logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoDEVCO Sp. z.o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoForbo Flooring Systems Polska logoOlivia Business Centre logoAluprof S.A. logoAgrobex Sp. z o.o. logoTétris Poland logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoVantage Development S.A. logoPorto Office A Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Ashland Poland na dłużej w University Business Center II

University Business Center II
University Business Center II
Firma Ashland Poland zdecydowała się na przedłużenie umowy najmu w University Business Center II (UBC II).

Firma Ashland Poland zdecydowała się na przedłużenie umowy najmu na ok. 1020 mkw. powierzchni biurowej w biurowcu University Business Center II. Dzięki tej transakcji budynek został prawie w całości wynajęty. Podczas procesu transakcyjnego właściciela budynku – Savills Investment Management – reprezentowała firma Knight Frank, która jest wyłącznym agentem i zarządcą University Business Center II. 

 

Cieszymy się, że mogliśmy reprezentować właściciela budynku na wszystkich etapach procesu. UBC II od lat przyciąga znane na świecie marki i firmy, co świadczy o wysokim potencjale oferowanych powierzchni. Budynek, który charakteryzuje się znakomitą lokalizacją i widocznością, daje najemcom gwarancję rozpoznawalności – mówi Karol Grejbus, Senior Negotiator w Dziale Wynajmu Powierzchni Biurowych w firmie Knight Frank.

 

Firma Ashland Poland działa na rodzimym rynku od 1997 r. Spółka specjalizuje się w dostawie środków chemicznych dla wielu gałęzi przemysłu, takich jak przemysł budowlany, wytwórczy czy farmaceutyczny.

 

Biurowiec University Business Center II znajduje się w dzielnicy Mokotów w Warszawie. Budynek oferuje ok. 19 000 mkw. powierzchni biurowej rozmieszczonej na 12 kondygnacjach.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra