Giant

Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej najemcą Centrum Biurowego Chlebowa

Centrum Biurowe Chlebowa
Do poznańskiej inwestycji Centrum Biurowe Chlebowa wprowadzi się Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Poznaniu, który zajmie biuro o powierzchni niemal 1900 mkw.

Do poznańskiej inwestycji Centrum Biurowe Chlebowa wprowadzi się Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Poznaniu, który zajmie biuro o powierzchni niemal 1900 mkw. znajdujące się na dwóch kondygnacjach (1 i 2 piętro). Umowa najmu została zawarta na okres 10 lat. W procesie transakcyjnym właściciela budynku reprezentowała Justyna Wasiak – Negocjator NAI Estate Fellows oddziału w Poznaniu.

 

Centrum Biurowe Chlebowa jest kompleksem biurowym klasy B, oferującym niemal 10 000 mkw. Inwestycja składa się z 5 budynków – dwóch 4-kondygnacyjnych, dwóch 2-kondygnacyjnych i jednego 1-kondygnacyjnego – znajdujących się przy ul. Chlebowej, blisko ścisłego centrum Poznania. Obiekty przeszły gruntowną modernizację. Prace modernizacyjne kompleksu miały na celu stworzenie miejsca atrakcyjnego i przyjaznego najemcom. Cieszy nas fakt, że w efekcie naszych prac i starań NAI Estate Fellows oddziału w Poznaniu proces komercjalizacji rozpoczęliśmy od wynajęcia tak dużej powierzchni – mówi Robert Machura – wiceprezes Machura Bros Corporation Sp. z o.o. – właściciel Centrum Biurowego Chlebowa. W ramach dalszych prac inwestycja zostanie dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych – podjazdy do wind zostaną umieszczone na niższym poziomie.
 


0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz