Bałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoTorus logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoCity Space logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoOlivia Business Centre logoAluprof S.A. logoINTERBIURO logoPodium Investment logoCOTEX Office Centre logoKontor logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoVantage Development S.A. logoTétris Poland logoPorto Office A Sp. z o.o. logoForbo Flooring Systems Polska logoARTSERVIS sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoHAVRE Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoNowy Styl Group logoINTER-BUD logoArchicom logoBusiness House logoSpectra Development logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej najemcą Centrum Biurowego Chlebowa

Centrum Biurowe Chlebowa
Do poznańskiej inwestycji Centrum Biurowe Chlebowa wprowadzi się Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Poznaniu, który zajmie biuro o powierzchni niemal 1900 mkw.

Do poznańskiej inwestycji Centrum Biurowe Chlebowa wprowadzi się Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Poznaniu, który zajmie biuro o powierzchni niemal 1900 mkw. znajdujące się na dwóch kondygnacjach (1 i 2 piętro). Umowa najmu została zawarta na okres 10 lat. W procesie transakcyjnym właściciela budynku reprezentowała Justyna Wasiak – Negocjator NAI Estate Fellows oddziału w Poznaniu.

 

Centrum Biurowe Chlebowa jest kompleksem biurowym klasy B, oferującym niemal 10 000 mkw. Inwestycja składa się z 5 budynków – dwóch 4-kondygnacyjnych, dwóch 2-kondygnacyjnych i jednego 1-kondygnacyjnego – znajdujących się przy ul. Chlebowej, blisko ścisłego centrum Poznania. Obiekty przeszły gruntowną modernizację. Prace modernizacyjne kompleksu miały na celu stworzenie miejsca atrakcyjnego i przyjaznego najemcom. Cieszy nas fakt, że w efekcie naszych prac i starań NAI Estate Fellows oddziału w Poznaniu proces komercjalizacji rozpoczęliśmy od wynajęcia tak dużej powierzchni – mówi Robert Machura – wiceprezes Machura Bros Corporation Sp. z o.o. – właściciel Centrum Biurowego Chlebowa. W ramach dalszych prac inwestycja zostanie dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych – podjazdy do wind zostaną umieszczone na niższym poziomie.
 


0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz
mantra