Proton Office

EKO Deloitte decyduje się na więcej w Q22

Q22
Q22
Firma Deloitte wynajęła trzy dodatkowe piętra w warszawskim biurowcu Echo Investment – Q22.

Firma Deloitte wynajęła trzy dodatkowe piętra (2970 mkw. powierzchni biurowej) w warszawskim biurowcu Echo InvestmentQ22. Łącznie polski oddział firmy z sektora usług z zakresu audytu, konsultingu, zarządzania ryzykiem oraz doradztwa finansowego i podatkowego zajmie w budynku niemal 14 000 mkw.  

 

Chcieliśmy stworzyć biuro na miarę XXI wieku, które podąża za zmianami technologicznymi i kulturowymi oraz gdzie nasza firma będzie mogła się dalej dynamicznie rozwijać. Jednocześnie chcieliśmy, aby aranżacja nowego biura zapewniła nam maksymalną efektywność i komfort bez względu na sposób wykonywania pracy. W Q22 zajmiemy łącznie 11 000 mkw. powierzchni na 10 piętrach. Z początkiem grudnia 2016 r. zdecydowaliśmy się na zajęcie kolejnych trzech pięter o powierzchni prawie 3000 mkw. Wiąże się to ze stałym rozwojem firmy, włączeniu nowych linii serwisowych do naszej oferty i zwiększonym zatrudnieniem – uzupełnia Tomasz Kacprzak, Dyrektor Finansowy Deloitte.

 

Jesteśmy dumni, że taka renomowana firma, jak Deloitte, wybrała na swoją siedzibę nasz biurowiec Q22 – komentuje Nicklas Lindberg, prezes Echo Investment.

 

Deloitte jest znany z przywiązania do najwyższych standardów, również w odniesieniu do swojej przestrzeni biurowej, dlatego obecność tej firmy w Q22 to dla nas najlepsze świadectwo wysokiej jakości oferowanej przez Echo – dodaje Michał Żelski – Senior Leasing Manager z Echo Investment.

 

Q22 znajduje się w biznesowym centrum Warszawy, przy skrzyżowaniu al. Jana Pawła II oraz ul. Grzybowskiej. 155-metrowy budynek oferuje przeszło 50 000 mkw. powierzchni biurowej na wynajem. Parter budynku będzie zajmować reprezentacyjne przeszklone lobby, natomiast na piętrach od 2. do 14., a także od 18. do 39. znajdą się lokale biurowe. Pozostała część, czyli poziomy 14-17, przeznaczono na funkcje specjalne tj. m.in. centrum konferencyjne, klub fitness czy restauracje. W pięciokondygnacyjnym parkingu podziemnym użytkownicy Q22 będą mogli korzystać z 348 miejsc. Obiekt uzyskał certyfikat BREEAM Interim na poziomie Excellent, z wynikiem 79,1 proc. Projekt budynku przygotowała pracownia architektoniczna Kuryłowicz & Associates we współpracy z Buro Happold Polska. Inwestorem i deweloperem budynku jest Echo Investment.
 


0.0
Napisz pierwszy komentarz