Giant

Sii w Equal Business Park

Equal Business Park
Equal Business Park
W czerwcu 2017 r. do budynku B Equal Business Park wprowadzi się Sii. Firma wynajęła tam ponad 2000 mkw.

Nowy najemca obiektu należącego do spółki Midvest wynajął dokładnie 2020 mkw. powierzchni biurowej w budynku B Equal Business Park. Korzystanie z niej rozpocznie w 2017 r., dlatego tymczasowo firma skorzysta z ok. 200 mkw. powierzchni przejściowej w budynku A.

 

Bardzo się cieszę, że tak uznana firma jak Sii doceniła zalety Equal Business Park i dołączy do grona najemców tego obiektu. Jest to potwierdzenie, że kompleks spełnia najwyższe oczekiwania najbardziej wymagających klientów – komentuje Aleksandra Markiewicz, negocjator w Dziale Wynajmu Powierzchni Biurowych w firmie Knight Frank.

 

Krakowski oddział firmy zajmuje się m.in. projektami związanymi z rozwojem aplikacji mobilnych oraz inżynierią i programowaniem wbudowanym. Obecnie krakowscy pracownicy to ok. 250 osób ale firma przewiduje dodatkowe zatrudnienia. Spółka powstała w 2006 r. w Warszawie i obecnie posiada w Polsce 8 biur. Sii świadczy usługi informatyczne i zatrudnia w Polsce ponad 2300 inżynierów. Realizują oni projekty dla firm z Polski i z zagranicy. Do działań firmy należy wspieranie klientów w zakresie rozwoju oprogramowania, zarządzania infrastrukturą IT, testów, usług service desk, szkoleniowych i inżynieryjnych.

 

Equal Business Park stanowi kompleks budynków biurowo-usługowych klasy A. Obiekt znajduje się na krakowskim Podgórzu przy ul. Wielickiej. Na Equal Business Park docelowo złożą się trzy biurowce posiadające osobne wejścia. Obiekt należy do spółki Midvest, której głównym akcjonariuszem jest Grupa Murapol SA. W transakcji najmu powierzchni biurowej przez Sii pośredniczyli eksperci Knight Frank.

 


0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz