Gdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoVantage Development S.A. logoBusiness House logoAluprof S.A. logoOlivia Business Centre logoCity Space logoCOTEX Office Centre logoVastint Poland Sp. z o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoINTER-BUD logoArchicom logoTorus logoDEVCO Sp. z.o.o. logoKontor logoSpectra Development logoPodium Investment logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoFYI Commercial Consulting logoINTERBIURO logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoAgrobex Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoTétris Poland logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoPorto Office A Sp. z o.o. logoForbo Flooring Systems Polska logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Sii w Equal Business Park

Equal Business Park
Equal Business Park
W czerwcu 2017 r. do budynku B Equal Business Park wprowadzi się Sii. Firma wynajęła tam ponad 2000 mkw.

Nowy najemca obiektu należącego do spółki Midvest wynajął dokładnie 2020 mkw. powierzchni biurowej w budynku B Equal Business Park. Korzystanie z niej rozpocznie w 2017 r., dlatego tymczasowo firma skorzysta z ok. 200 mkw. powierzchni przejściowej w budynku A.

 

Bardzo się cieszę, że tak uznana firma jak Sii doceniła zalety Equal Business Park i dołączy do grona najemców tego obiektu. Jest to potwierdzenie, że kompleks spełnia najwyższe oczekiwania najbardziej wymagających klientów – komentuje Aleksandra Markiewicz, negocjator w Dziale Wynajmu Powierzchni Biurowych w firmie Knight Frank.

 

Krakowski oddział firmy zajmuje się m.in. projektami związanymi z rozwojem aplikacji mobilnych oraz inżynierią i programowaniem wbudowanym. Obecnie krakowscy pracownicy to ok. 250 osób ale firma przewiduje dodatkowe zatrudnienia. Spółka powstała w 2006 r. w Warszawie i obecnie posiada w Polsce 8 biur. Sii świadczy usługi informatyczne i zatrudnia w Polsce ponad 2300 inżynierów. Realizują oni projekty dla firm z Polski i z zagranicy. Do działań firmy należy wspieranie klientów w zakresie rozwoju oprogramowania, zarządzania infrastrukturą IT, testów, usług service desk, szkoleniowych i inżynieryjnych.

 

Equal Business Park stanowi kompleks budynków biurowo-usługowych klasy A. Obiekt znajduje się na krakowskim Podgórzu przy ul. Wielickiej. Na Equal Business Park docelowo złożą się trzy biurowce posiadające osobne wejścia. Obiekt należy do spółki Midvest, której głównym akcjonariuszem jest Grupa Murapol SA. W transakcji najmu powierzchni biurowej przez Sii pośredniczyli eksperci Knight Frank.

 


0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz
mantra