Giant

Przedszkolaki w Mistralu

Biurowiec Mistral w Warszawie
Biurowiec Mistral w Warszawie
Dzieci w biurowcu? To możliwe! W warszawskim obiekcie Mistral zacznie działać Niepubliczne Przedszkole i Żłobek „Dziecięcy Kącik”.

W tak dużym biurowcu jak Mistral pracują setki ludzi. Zależy nam na tym, aby zapewnić im jak najlepsze warunki. Niedawno na terenie obiektu otworzyła się nowa restauracja. Teraz przyszedł czas na przedszkole. To wyjątkowe udogodnienie dla wszystkich rodziców, którzy będą mogli pracować i jednocześnie być blisko dzieci – mówi Patrycja Palma, leasing manager WX Management Services.

Placówka "Dziecięcy Kącik" w biurowcu Mistral będzie miała do dyspozycji 4 przestronne sale oraz własny plac zabaw. W oddziale będzie zarówno żłobek przeznaczony do opieki nad dziećmi młodszymi (1-2 lata), jak i przedszkole (dla 3-, 4-, 5-latków). Jest to 8 placówka przedszkola „Dziecięcy Kącik”. Wszystkie je łączy program zajęć, wystrój i kolorystyka sal oraz wyposażenie. Dzieci do dyspozycji mają różnorodne materiały i zabawki edukacyjne, w tym  także te utrzymane w duchu montessoriańskich pomocy edukacyjnych.

Wybierając lokalizację dla przedszkola kierowaliśmy się przede wszystkim bezpieczeństwem oraz jakością przestrzeni wewnątrz i na zewnątrz budynku.  Budynek jest chroniony i działa w nim kontrola dostępu. Duże, wysokie, ustawne i jasne pomieszczenia oświetlone naturalnym światłem to doskonałe warunki nie tylko do pracy, ale i opieki nad najmłodszymi – mówi Katarzyna Łowińska z Przedszkola i Żłobka „Dziecięcy Kącik”.

Mistral Office Building jest częścią kompleksu biurowego VIG Business Park w Warszawie. Położony jest on przy Alejach Jerozolimskich, w pobliżu Parku Szczęśliwickiego oraz centrów handlowych Blue City i Reduta. Obiekt oferuje ponad 22 000 mkw. powierzchni biurowej do wynajęcia. Do dyspozycji najemców przeznaczony jest także 400 miejsc parkingowych. 


4.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz