Proton Office

Biuro Hogg Robinson w Helionie

Firma Hogg Robinson Polska wprowadziła się do biurowca Helion w Warszawie.
Firma Hogg Robinson Polska wprowadziła się do biurowca Helion w Warszawie.
W warszawskim budynku Helion swoje biuro zamierza otworzyć spółka Hogg Robinson Polska, która specjalizuje się w obsłudze podróży biznesowych.

Firma Hogg Robinson Polska wprowadziła się w sierpniu do biurowca Helion. Narazie zajmuje ona tylko część z wynajętych 1070 mkw. Na całym metrażu firma zagości do lipca 2017 r. W procesie wynajmu fundusz Deka Immobilien (właściciel nieruchomości) reprezentowany był przez ekspertów z firmy doradczej Knight Frank. Natomiast najemcę wspierali specjaliści z firmy Colliers International.

Najemcy polubili nasz kameralny budynek Helion, co potwierdza fakt, iż zdecydowana większość firm już w nim zadomowionych, przedłuża umowy najmu. Ponadto, jest to jeden z nielicznych obiektów biurowych na Mokotowie, którego najemcy nie odczuwają w większym stopniu problemów komunikacyjnych związanych z wydłużonym czasem dojazdu do pracy wskutek korków towarzyszących rozpoczętym robotom drogowym i modernizacji ulicy Marynarskiej. Cieszy nas, iż w ostatnim czasie powiększyło się grono najemców doceniających również oferowane przez nas, konkurencyjne warunki najmu. Dzięki współpracy z Knight Frank zakończyliśmy z sukcesem negocjacje z firmą Hogg Robinson Polska, która w sierpniu zagościła w Helionie – mówi Łukasz Laskowski, asset manager prowadzący biuro Deka Immobilien w Polsce. 

Helion wchodzi w skład kompleksu Cybernetyki Office Park. Zlokalizowany jest on na warszawskim Mokotowie. Obiekt posiada 6 naziemnych kondygnacji. Całkowita powierzchnia najmu w tym biurowcu wynosi niemal 9000 mkw. Helion oferuje powierzchnie, które są dobrze doświetlone światłem dziennym i elastyczne w aranżacji. Budynek dysponuje też licznymi miejscami postojowymi, zarówno na parkingu zewnętrznym, jak i w garażu podziemnym.


0.0
Napisz pierwszy komentarz