Giant

Pierwszy najemca Kotlarskiej 11

Biurowiec Kotlarska 11 w Krakowie - wizualizacja
Biurowiec Kotlarska 11 w Krakowie - wizualizacja
Biurowiec Kotlarska 11 ma pierwszego najemcę. W powstającym w Krakowie budynku ponad 1600 mkw. zajmie firma consultingowa Chatham Financial. Poza lokalami parterowymi obiekt oferuje jeszcze niecałe 7000 mkw. powierzchni biurowej.

Bardzo cieszymy się z pozyskania pierwszego najemcy. Chatham Financial wybrał Kotlarską 11 z uwagi na lokalizację oraz butikowy charakter projektu. Najemca obejmie ponad 1600 mkw. i mamy nadzieję, że przestrzeń ta będzie dobrze mu służyć. Prowadzimy zaawansowane rozmowy z kolejnymi klientami i liczymy, że już wkrótce pochwalimy się następnymi sukcesami – mówi Jakub Mirosławski, dyrektor ds. marketingu i sprzedaży w UBM Polska.

 

Chatham Financial jest globalną firmą consultingową, która specjalizuje się w zarządzaniu ryzykiem oraz rozwiązaniach technologicznych. Jej oddziały znajdują się w Stanach Zjednoczonych, Europie oraz Azji i Australii. Firma zajmie część 4. i 5. piętra w budynku Kotlarska 11. Podczas transakcji najmu właściciela budynku, firmę deweloperską UBM Polska, reprezentował Knight Frank.

 

Jesteśmy obecni w Krakowie od 2007 roku. W związku ze stabilnym rozwojem naszej firmy potrzebowaliśmy większego biura o najwyższych standardach jakości i jednocześnie dogodnej lokalizacji dla naszych pracowników. Wybór padł na Kotlarską 11. Inwestycja umożliwi nam zaprojektowanie powierzchni, która będzie wspierała budowanie relacji oraz kulturę współpracy pomiędzy zespołami – dodaje Tomasz Wija, dyrektor Chatham Financial w Polsce.

 

Obiekt Kotlarska 11 zlokalizowany jest w pobliżu ronda Grzegórzeckiego i Galerii Kazimierz w Krakowie. Jego budowa ruszyła w tym roku. Do użytku budynek zostanie oddany w IV kwartale 2017 r. Obiekt realizowany jest przez firmę deweloperską UBM Polska. Projekt przygotowała pracownia Ingarden & Ewy Architekci. Budynek łącznie oferuje ponad 11 600 mkw. powierzchni, z czego na biura przeznaczone jest 9000 mkw. 

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz