Giant

Regus wybiera Smolną 40

Zmodernizowany budynek przy ul. Smolnej 40 w Warszawie. (fot. materiały prasowe)
Zmodernizowany budynek przy ul. Smolnej 40 w Warszawie. (fot. materiały prasowe)
Regus otwiera swoje dziesiąte centrum biznesowe w Warszawie. Ten globalny dostawca rozwiązań z obszaru elastycznego miejsca pracy teraz ulokuje się w budynku przy ul. Smolnej 40.

Smolna 40 to już dziesiąty adres biurowy firmy Regus w Warszawie, a zarazem ciekawa propozycja dla firm poszukujących prestiżowej lokalizacji w centrum miasta – powiedział Jarosław Kwiecień, konsultant w Dziale Reprezentacji Najemcy JLL.

Regus podpisał umowę najmu 1 000 mkw. powierzchni w zmodernizowanym budynku przy ul. Smolnej 40. W procesie poszukiwania nowej lokalizacji oraz negocjowania umowy najmu firmie doradzali eksperci JLL.

Dążymy do dywersyfikacji naszej oferty biurowej i rozwijamy sieć centów biznesowych w Polsce. By dotrzeć do jak najszerszej grupy klientów, poszukujemy powierzchni w zróżnicowanym standardzie i w wielu lokalizacjach. Cieszymy się z możliwości powiększenia naszego portfolio o nową, nietuzinkową lokalizację, jaką bez wątpienia jest zmodernizowany, historyczny budynek przy ul. Smolnej 40 – poinformował Paweł Ornatek, dyrektor zarządzający Regus.

Umowa dotycząca najmu w budynku Smolna 40 stanowi kolejny kontrakt zawarty przez Regus w ostatnich tygodniach. Niedawno firma ta wynajęła ok. 950 mkw. w Graffit House przy ul. Rogozińskiego 12 w Krakowie.
Regus jest wiodącym dostawcą rozwiązań z obszaru elastycznego środowiska pracy i pracy mobilnej. Firma wynajmuje sale konferencyjne, powierzchnie biurowe, biura wirtualne, tzw. salony biznesowe itp. 


0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz