Proton Office

MakoLab wprowadzi się do Ogrodowa Office

Biurowiec Ogrodowa Office w Łodzi
Biurowiec Ogrodowa Office w Łodzi
MakoLab oraz Warimpex podpisały list intencyjny, który dotyczy wynajmu biur w budynku biurowym Ogrodowa Office w Łodzi. Najemca będzie mógł wprowadzić się do budynku w I kw. 2018 r.

Spółka firmy Warimpex, która realizuje w centrum Łodzi inwestycję Ogrodowa Office, podpisała z firmą MakoLab list intencyjny dotyczący wynajmu biur w budynku. To wstępne porozumienie dotyczy wynajmu 2245 mkw. powierzchni na okres 7 lat.

 

Łódź rozwija się gospodarczo, przyciągając nowe firmy oraz przyspieszając rozwój tych, które są już obecne w mieście od dłuższego czasu, tak jak MakoLab. Dlatego Łódź potrzebuje dziś przestrzeni biurowej, której standard odpowiada ambicjom miasta i działających w nim przedsiębiorstw. Wyjątkowa lokalizacja, wysokiej klasy architektura i wykorzystanie nowoczesnych rozwiązań budowlanych sprawiają, że Ogrodowa Office cieszy się zainteresowaniem. Wierzę, że jest to zapowiedź porozumień z kolejnymi najemcami, o których będziemy mogli poinformować już wkrótce – powiedział Alexander Jurkowitsch, członek zarządu firmy Warimpex.

 

Ogrodowa Office to budynek biurowo-usługowy, zlokalizowany na skrzyżowaniu ulicy Ogrodowej oraz Zachodniej w Łodzi. Lokalizacja projekt zapewnia połączenie z resztą miasta, lotniskiem oraz stacjami kolejowymi. Do dyspozycji najemców przeznaczone zostaną liczne zielone tarasy i balkony. Obiekt Ogrodowa Office oferuje 28 600 mkw. powierzchni najmu, w tym 3900 mkw. powierzchni handlowej oraz podziemny parking na 300 samochodów.

 

MakoLab jest agencją interaktywną, która dostarcza klientom kompleksowe rozwiązania w zakresie komunikacji internetowej i wspierające procesy transformacji cyfrowej. Firma świadczy usługi zarówno dla central globalnych koncernów, jak również dużych polskich instytucji, głównie z branży motoryzacyjnej, finansowej, nieruchomości komercyjnych i farmaceutycznej. Centrala firmy znajduje się w Łodzi, a biura handlowe w Londynie, Paryżu i Gainesville (Floryda, USA).

 

W rozmowach dotyczących najmu firma MakoLab reprezentowana była przez łódzki oddział Colliers, natomiast Warimpex w komercjalizacji budynku Ogrodowa Office wspiera firma CBRE.

 


1.0
Tagi: Warimpex
Napisz pierwszy komentarz