LC Corp S.A. logoGhelamco Poland logoUNIMOR Development S.A. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoOnyx Business Point logoGłówka Pracuje logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoCHB14 logoLobos Nieruchomości logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoSpectra Development logoNowy Styl Group logoKart Sp. z o.o. logoBusiness House logoSchüco International Polska logoTorus logoPorto Office B Sp. z o.o. logoGTV Lighting logoEURO STYL Spółka Akcyjna logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoTétris Poland logoFYI Commercial Consulting logoVastint Poland Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoINTERBIURO logoCity Office logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoKwiaty dla biura logoHAVRE Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoOmnitech Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoAluprof S.A. logoCity Space logoEcho Investment logoPRO-INVEST S.A. logoArchicom logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoCOTEX Office Centre logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Centrum usług wspólnych w Atrium Centrum

Nowe biuro firmy Dentons w Atrium Centrum
Nowe biuro firmy Dentons w Atrium Centrum
Firma Dentons uruchomiła w Warszawie centrum usług wspólnych, które obsługuje inne oddziały w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce. Na nową siedzibę Dentons wynajął 1500 mkw. w biurowcu Atrium Centrum w Warszawie.

Dentons to globalna firma prawnicza, która w warszawskim biurowcu uruchomiła swoje centrum usług wspólnych (Dentons Business Services EMEA – DBSE) do obsługi procesów z zakresu finansów, marketingu, HR i IT dla prawników firmy z regionu Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki. 

 

Kancelarii Dentons w procesie poszukiwania lokalizacji oraz negocjowaniu umowy najmu doradzali eksperci z JLL, a fundusz Peakside, tj. właściciela Atrium Centrum, reprezentowała firma Sharman Church.


W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy podjęliśmy decyzję o scentralizowaniu funkcji strategicznego wsparcia w nowym centrum usług w Warszawie. Celem DBSE jest zapewnienie wszystkim biurom Dentons w regionie Europy, Bliskiego Wschodu i na terenie Wielkiej Brytanii, najwyższej jakości obsługi z obszaru finansów, marketingu, HR oraz IT. Po szczegółowej analizie lokalizacji wybraliśmy Warszawę, ze względu na m.in. dostęp do wykształconych specjalistów ze znajomością języków obcych, mających doświadczenie w pracy w organizacjach o zasięgu międzynarodowym – powiedział Piotr Macieja, dyrektor Dentons Business Services EMEA.


Atrium Centrum to siedmiokondygnacyjny budynek. Obiekt oferuje ok. 17 400 mkw. powierzchni biurowej i handlowej oraz ponad 200 podziemnych miejsc parkingowych. Biurowiec cechuje dobra lokalizacja - w biznesowym centrum Warszawy – przy Al. Jana Pawła II 27. W 2014 r. obiekt otrzymał certyfikat BREEAM In-Use.

 

Napisz pierwszy komentarz
mantra