Porto Office A Sp. z o.o. logoPodium Investment logoAgrobex Sp. z o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoGalicyjska Investment Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoRIS Kotes logoKwiaty dla biura logoAluprof S.A. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoARTSERVIS sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoHAVRE Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoINTER-BUD logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoKart Sp. z o.o. logoCity Space logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoTétris Poland logoVantage Development S.A. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoGTV Lighting logoUNIMOR Development S.A. logoSpectra Development logoOlivia Business Centre logoFYI Commercial Consulting logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoVastint Poland Sp. z o.o. logoTorus logoBusiness House logoForbo Flooring Systems Polska logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
Raport 2018

Centrum usług wspólnych w Atrium Centrum

Nowe biuro firmy Dentons w Atrium Centrum
Nowe biuro firmy Dentons w Atrium Centrum
Firma Dentons uruchomiła w Warszawie centrum usług wspólnych, które obsługuje inne oddziały w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce. Na nową siedzibę Dentons wynajął 1500 mkw. w biurowcu Atrium Centrum w Warszawie.

Dentons to globalna firma prawnicza, która w warszawskim biurowcu uruchomiła swoje centrum usług wspólnych (Dentons Business Services EMEA – DBSE) do obsługi procesów z zakresu finansów, marketingu, HR i IT dla prawników firmy z regionu Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki. 

 

Kancelarii Dentons w procesie poszukiwania lokalizacji oraz negocjowaniu umowy najmu doradzali eksperci z JLL, a fundusz Peakside, tj. właściciela Atrium Centrum, reprezentowała firma Sharman Church.


W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy podjęliśmy decyzję o scentralizowaniu funkcji strategicznego wsparcia w nowym centrum usług w Warszawie. Celem DBSE jest zapewnienie wszystkim biurom Dentons w regionie Europy, Bliskiego Wschodu i na terenie Wielkiej Brytanii, najwyższej jakości obsługi z obszaru finansów, marketingu, HR oraz IT. Po szczegółowej analizie lokalizacji wybraliśmy Warszawę, ze względu na m.in. dostęp do wykształconych specjalistów ze znajomością języków obcych, mających doświadczenie w pracy w organizacjach o zasięgu międzynarodowym – powiedział Piotr Macieja, dyrektor Dentons Business Services EMEA.


Atrium Centrum to siedmiokondygnacyjny budynek. Obiekt oferuje ok. 17 400 mkw. powierzchni biurowej i handlowej oraz ponad 200 podziemnych miejsc parkingowych. Biurowiec cechuje dobra lokalizacja - w biznesowym centrum Warszawy – przy Al. Jana Pawła II 27. W 2014 r. obiekt otrzymał certyfikat BREEAM In-Use.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz
CHB 14 Big
mantra