Art-Deweloper Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoKontor logoFYI Commercial Consulting logoCOTEX Office Centre logoAluprof S.A. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoAgrobex Sp. z o.o. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoBusiness House logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoGhelamco Poland logoSpectra Development logoPodium Investment logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoINTER-BUD logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoHAVRE Sp. z o.o. logoCity Space logoGTV Lighting logoVantage Development S.A. logoINTERBIURO logoVastint Poland Sp. z o.o. logoLC Corp S.A. logoArchicom logoTorus logoDEVCO Sp. z.o.o. logoOlivia Business Centre logoUNIMOR Development S.A. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoEcho Investment logoForbo Flooring Systems Polska logoTétris Poland logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoEURO STYL Spółka Akcyjna logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Prawie pełen EQUATOR II

Biurowiec Equator II
Biurowiec Equator II
Firma AON Polska przedłużyła umowę na wynajem powierzchni w biurowcu Equator II. Spółka Karimpol Polska podpisała także nową umowę z Euro-Funding Advisory Group Poland.

AON Polska to jeden z głównych najemców biurowca Equator II. Firma specjalizuje się w zarządzaniu ryzykiem, pośrednictwie ubezpieczeniowym i reasekuracyjnym, a także doradztwie i outsourcingu w obszarze zarządzania kapitałem ludzkim. Biuro AON Polska nadal będzie znajdować się w biurowcu Equator II na powierzchni 2200 mkw. 

 

Euro-Funding Advisory Group Poland to z kolei firma zajmująca się pozyskiwaniem finansowania ze środków publicznych oraz obniżaniem kosztów organizacji. Biuro firmy zajmie powierzchnię 200 mkw. Dzięki tej umowie biurowiec został już niemal w pełni wynajęty.

 

Cieszymy się, że nasz budynek jest atrakcyjny dla nowych firm, ale także z faktu, że większość dotychczasowych najemców przedłużyła z nami umowy i pozostaje w Equator II na kolejny okres. To dla nas dowód na wysoką jakość budynku i jego dobry odbiór przez najemców – mówi Harald Jeschek, Partner Zarządzający Karimpol Polska. 

 

Equator II został oddany do użytku w 2011 r. Obiekt oferuje 21 300 mkw. łącznej powierzchni najmu, z czego 400 mkw. to powierzchnia handlowo-gastronomiczna, a 1530 mkw. to powierzchnia usługowa. Budynek posiada certyfikat BREEAM IN USE na poziomie Very Good. Został zaprojektowany przez pracownię architektoniczną APA Wojciechowski. Do grona najemców biurowca należą m.in. Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne, REGUS, Bluesoft oraz TMF Group. 

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz
Podium Park banner duży
mantra