Vastint Poland Sp. z o.o. logoSpectra Development logoLobos Nieruchomości logoPRO-INVEST S.A. logoOlivia Business Centre logoGłówka Pracuje logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoUNIMOR Development S.A. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoEURO STYL Spółka Akcyjna logoNowy Styl Group logoBusiness House logoPorto Office B Sp. z o.o. logoCity Office logoAgrobex Sp. z o.o. logoOnyx Business Point logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoTétris Poland logoArchicom logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoCHB14 logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoEcho Investment logoAluprof S.A. logoCOTEX Office Centre logoKwiaty dla biura logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoSchüco International Polska logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoCity Space logoHAVRE Sp. z o.o. logoLC Corp S.A. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoOmnitech Sp. z o.o. logoGhelamco Poland logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoGTV Lighting logoFYI Commercial Consulting logoTorus logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoKart Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Prawie pełen EQUATOR II

Biurowiec Equator II
Biurowiec Equator II
Firma AON Polska przedłużyła umowę na wynajem powierzchni w biurowcu Equator II. Spółka Karimpol Polska podpisała także nową umowę z Euro-Funding Advisory Group Poland.

AON Polska to jeden z głównych najemców biurowca Equator II. Firma specjalizuje się w zarządzaniu ryzykiem, pośrednictwie ubezpieczeniowym i reasekuracyjnym, a także doradztwie i outsourcingu w obszarze zarządzania kapitałem ludzkim. Biuro AON Polska nadal będzie znajdować się w biurowcu Equator II na powierzchni 2200 mkw. 

 

Euro-Funding Advisory Group Poland to z kolei firma zajmująca się pozyskiwaniem finansowania ze środków publicznych oraz obniżaniem kosztów organizacji. Biuro firmy zajmie powierzchnię 200 mkw. Dzięki tej umowie biurowiec został już niemal w pełni wynajęty.

 

Cieszymy się, że nasz budynek jest atrakcyjny dla nowych firm, ale także z faktu, że większość dotychczasowych najemców przedłużyła z nami umowy i pozostaje w Equator II na kolejny okres. To dla nas dowód na wysoką jakość budynku i jego dobry odbiór przez najemców – mówi Harald Jeschek, Partner Zarządzający Karimpol Polska. 

 

Equator II został oddany do użytku w 2011 r. Obiekt oferuje 21 300 mkw. łącznej powierzchni najmu, z czego 400 mkw. to powierzchnia handlowo-gastronomiczna, a 1530 mkw. to powierzchnia usługowa. Budynek posiada certyfikat BREEAM IN USE na poziomie Very Good. Został zaprojektowany przez pracownię architektoniczną APA Wojciechowski. Do grona najemców biurowca należą m.in. Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne, REGUS, Bluesoft oraz TMF Group. 

 

Napisz pierwszy komentarz
mantra