Przedsiębiorstwo Budowlane START logoKwiaty dla biura logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoAgrobex Sp. z o.o. logoKart Sp. z o.o. logoBusiness House logoDEVCO Sp. z.o.o. logoFYI Commercial Consulting logoTétris Poland logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoTorus logoRIS Kotes logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoSpectra Development logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoARTSERVIS sp. z o.o. logoForbo Flooring Systems Polska logoCity Space logoCOTEX Office Centre logoVantage Development S.A. logoGTV Lighting logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoAluprof S.A. logoINTER-BUD logoGalicyjska Investment Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoOlivia Business Centre logoHAVRE Sp. z o.o. logoPodium Investment logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
Raport 2018

Prawie pełen EQUATOR II

Biurowiec Equator II
Biurowiec Equator II
Firma AON Polska przedłużyła umowę na wynajem powierzchni w biurowcu Equator II. Spółka Karimpol Polska podpisała także nową umowę z Euro-Funding Advisory Group Poland.

AON Polska to jeden z głównych najemców biurowca Equator II. Firma specjalizuje się w zarządzaniu ryzykiem, pośrednictwie ubezpieczeniowym i reasekuracyjnym, a także doradztwie i outsourcingu w obszarze zarządzania kapitałem ludzkim. Biuro AON Polska nadal będzie znajdować się w biurowcu Equator II na powierzchni 2200 mkw. 

 

Euro-Funding Advisory Group Poland to z kolei firma zajmująca się pozyskiwaniem finansowania ze środków publicznych oraz obniżaniem kosztów organizacji. Biuro firmy zajmie powierzchnię 200 mkw. Dzięki tej umowie biurowiec został już niemal w pełni wynajęty.

 

Cieszymy się, że nasz budynek jest atrakcyjny dla nowych firm, ale także z faktu, że większość dotychczasowych najemców przedłużyła z nami umowy i pozostaje w Equator II na kolejny okres. To dla nas dowód na wysoką jakość budynku i jego dobry odbiór przez najemców – mówi Harald Jeschek, Partner Zarządzający Karimpol Polska. 

 

Equator II został oddany do użytku w 2011 r. Obiekt oferuje 21 300 mkw. łącznej powierzchni najmu, z czego 400 mkw. to powierzchnia handlowo-gastronomiczna, a 1530 mkw. to powierzchnia usługowa. Budynek posiada certyfikat BREEAM IN USE na poziomie Very Good. Został zaprojektowany przez pracownię architektoniczną APA Wojciechowski. Do grona najemców biurowca należą m.in. Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne, REGUS, Bluesoft oraz TMF Group. 

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz
CHB 14 Big
mantra