Tętnowski Development Sp. z o.o. logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoEcho Investment logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoCOTEX Office Centre logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoSpectra Development logoAgrobex Sp. z o.o. logoGhelamco Poland logoDorbud S.A. logoOlivia Business Centre logoDEVCO Sp. z.o.o. logoFYI Commercial Consulting logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoPRO-INVEST S.A. logoKwiaty dla biura logoArchicom logoUNIMOR Development S.A. logoGTV Lighting logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoTorus logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoOmnitech Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoPorto Office B Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoSchüco International Polska logoBusiness House logoLobos Nieruchomości logoCHB14 logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoKart Sp. z o.o. logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoCity Space logoPartner Capital Group logoLC Corp S.A. logoAluprof S.A. logoOnyx Business Point logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
raport wyd 2017

Prawie pełen EQUATOR II

Biurowiec Equator II
Biurowiec Equator II
Firma AON Polska przedłużyła umowę na wynajem powierzchni w biurowcu Equator II. Spółka Karimpol Polska podpisała także nową umowę z Euro-Funding Advisory Group Poland.

AON Polska to jeden z głównych najemców biurowca Equator II. Firma specjalizuje się w zarządzaniu ryzykiem, pośrednictwie ubezpieczeniowym i reasekuracyjnym, a także doradztwie i outsourcingu w obszarze zarządzania kapitałem ludzkim. Biuro AON Polska nadal będzie znajdować się w biurowcu Equator II na powierzchni 2200 mkw. 

 

Euro-Funding Advisory Group Poland to z kolei firma zajmująca się pozyskiwaniem finansowania ze środków publicznych oraz obniżaniem kosztów organizacji. Biuro firmy zajmie powierzchnię 200 mkw. Dzięki tej umowie biurowiec został już niemal w pełni wynajęty.

 

Cieszymy się, że nasz budynek jest atrakcyjny dla nowych firm, ale także z faktu, że większość dotychczasowych najemców przedłużyła z nami umowy i pozostaje w Equator II na kolejny okres. To dla nas dowód na wysoką jakość budynku i jego dobry odbiór przez najemców – mówi Harald Jeschek, Partner Zarządzający Karimpol Polska. 

 

Equator II został oddany do użytku w 2011 r. Obiekt oferuje 21 300 mkw. łącznej powierzchni najmu, z czego 400 mkw. to powierzchnia handlowo-gastronomiczna, a 1530 mkw. to powierzchnia usługowa. Budynek posiada certyfikat BREEAM IN USE na poziomie Very Good. Został zaprojektowany przez pracownię architektoniczną APA Wojciechowski. Do grona najemców biurowca należą m.in. Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne, REGUS, Bluesoft oraz TMF Group. 

 

Napisz pierwszy komentarz
CHB 14 Big
mantra